Časopis: Zpravodaj 12/2021 (1 článek)

Vyšlo: 3.12.2021
Ilustračni fotografie k časopisu Zpravodaj 12/2021

Vyšebrodský zpravodaj na měsíc prosinec 2021 ke stažení v pdf.Chytrou příjemně listovací online verzi prosincového zpravodaje si můžete přečíst na odkazu výše. Obsah vydání: informace z vyšebrodské školy, fotogalerie z proběhlých kulturních akcí, zprávy z rady města a informace z úřadu nebo se dozvíte, kde město provedlo novou výsadbu. Nechybí pravidelné rubriky.

Články v tomto vydání

Odpady - změna pro všechny

V návaznosti na změnu zákona o odpadech zastupitelstvo schválilo novou vyhlášku a od 1. 1. 2022 se mění systém plateb. Základní informace se dozvíte v článku, který je zároveň ...

Šefredaktor

Dita Kaiserová

Vedoucí Odboru kultury a CR
kaiserova@mestovyssibrod.cz

Členové redakční rady

Bc. Jan Straka

Místostarosta
mistostarosta@mestovyssibrod.cz

Předpokládaný rozvrh tisku a Objednávka inzerce

Nenechte si ujít

Videozpravodaj
města Vyšší Brod

Všechna vydání videozpravodaje jsou ke zhlednutí zde

Reportáže ze života ve městě, kulturních akcí, jaké jsou plány a co se právě děje.

Aktuální vydání