Program regenerace městských památkových zón

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou žádat o zařazení do programu regenerace městských památkových zón na rok 2019 do 31. 8. 2018

Datum: 12.3.2018 | Zhlédnuto: 566x

Program Regenarace MPZ a MPR Vyšší Brod na rok 2019

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou požádat o zařazení do Anketního dotazníku k Programu regenerace městských památkových rezervací (MPR) a městských památkových zón (MPZ) del usnesení vlády č. 209/92 na rok 2019.

Povinné přílohy žádosti:

1. Závazné stanovisko oddělení památkové péče k obnově kulturní památky
  2. Stavební povolení, ohlášení stavebních prací apod.
  3. Fotodokumentace současného stavu kulturní památky před obnovou (v písemné podobě k žádosti nebo e-mailem: mistostarosta@mestovyssibrod.cz)
  4. U akcí obnovy s plánovanou výší investice nad 1 mil. Kč v roce 2019 je  nutné předložit položkový rozpočet.

Dotazník je v písemné podobě k vyzvednutí na podatelné MěÚ nebo si jej stáhněte přímo zde v aktualitě.

Vyplněný dotazník spolu s povinnými přílohami doručte do 31. 8. 2018 na adresu Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod

Kontaktní osoba: Eva Maštalířová. Tel.: 725 483 043, Email: mistostarosta@mestovyssibrod.cz

Program regenerace MPZ - žádost
(doc, 27,5 kB)

Žádost o zařazení do Anketního dotazníku k přidělení státních finančních prostředků v rámci Programu regenerace městské památkové zóny Vyšší Brod pro rok 2019

3. veřejné zasedání zastupitelstva
29. 1. 2019
Informace o konání 3. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 29. ledna 2019 v zasedací místnosti MěÚ. Hlavními body bude rozpočtové opatření 1/2019 a schválení žádostí o podání dotace.
Zkrácení úředních hodin odboru soc. věcí
23. 1. 2019
Informace o zkrácení úředních hodin OSV ve středu 23. 1. 2019
Uzavření ordinace MUDr. Bence
22. a 25. 1. 2019
Upozornění na uzavření ordinací MUDr. Eduarda Bence
Zkrácený provoz matriky
28. 1. 2019
Informace o zkráceném provozu matriky MěÚ Vyšší Brod
Usnesení Zastupitelstva města Vyšší Brod
z 2. veřejného zasedání
Soubor usnesení z 2. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod konaného dne 18. prosince 2018
Program protihlukových opatření Jihočeského kraje - výměna oken
průzkum zájmu leden 2019
Během ledna 2019 bude navštěvovat majitele dotčených domů ve Vyšším Brodě zástupce zpracovatele a zjišťovat jejich zájem o zapojení se do programu. Jedná se o výměnu oken u domů, které jsou vystaveny nadměrnému hluku, a to na náklady majitele komunikace (tedy JčK)
Svoz komunálního odpadu
v roce 2019
Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2019 ve Vyšším Brodě dle zvolené periodicity.
prosinec 2018
Ohlédněte se v aktuálním videozpravodaji za adventními akcemi města nebo čokoládovými specialitami. V klášteře je po třech letech hotovo s opravou oranžerie nad rybníkem. A jaké má samospráva plány na rok 2019? I to se dozvíte v aktuálním vydání.
Omezení otevírací doby České pošty
31. 12. 2018
Informace o omezené otevírací době pobočky České pošty dne 31 .12. 2018
Předání Betlémského světla přesunuto do kina
Dnes 22. 12. 2018
Podrobnější informace získáte na informačním portále ivyssibrod.cz přímo po kliknutí na aktualitu.