Program regenerace městských památkových zón

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou žádat o zařazení do programu regenerace městských památkových zón na rok 2019 do 31. 8. 2018

Datum: 12.3.2018 | Zhlédnuto: 1852x

Program Regenarace MPZ a MPR Vyšší Brod na rok 2019

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou požádat o zařazení do Anketního dotazníku k Programu regenerace městských památkových rezervací (MPR) a městských památkových zón (MPZ) del usnesení vlády č. 209/92 na rok 2019.

Povinné přílohy žádosti:

1. Závazné stanovisko oddělení památkové péče k obnově kulturní památky
  2. Stavební povolení, ohlášení stavebních prací apod.
  3. Fotodokumentace současného stavu kulturní památky před obnovou (v písemné podobě k žádosti nebo e-mailem: mistostarosta@mestovyssibrod.cz)
  4. U akcí obnovy s plánovanou výší investice nad 1 mil. Kč v roce 2019 je  nutné předložit položkový rozpočet.

Dotazník je v písemné podobě k vyzvednutí na podatelné MěÚ nebo si jej stáhněte přímo zde v aktualitě.

Vyplněný dotazník spolu s povinnými přílohami doručte do 31. 8. 2018 na adresu Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod

Kontaktní osoba: Eva Maštalířová. Tel.: 725 483 043, Email: mistostarosta@mestovyssibrod.cz

Program regenerace MPZ - žádost
(doc, 27,5 kB)