dub82020
Vyšebrodský zpravodaj 04/2020

aktuální vydání online
Jak se Vyšebrodsští postavili nastalé situaci kvůli šíření koronaviru. Informace o způsobu zápisu do 1. tříd nebo o fungování dětské skupiny Brodýsek. Vedení města se sešlo s občany Studánek především kvůli výstavbě hřiště. Za svou činností se ohlíží městská policie a hasiči. Nechybí zprávy ze sportu...
dub32020
Základní škola Vyšší Brod - inzerát

ZŠ Vyšší Brod hledá vyučenou kuchařku s praxí.
dub22020
Nájemníci městských bytů si mohou požádat o prodloužení splatnosti nájmů

Informace k rozhodnutí rady města o pomoci ve formě možného prodloužení splatnosti nájmů v bytech o 3 měsíce. Možnost žádat mají nájemci bytů. Podnikatele, kteří si pronajímají nebytové prostory, bude město kontaktovat přímo během příštího týdne.
dub12020
<b>Pro podnikatele:</b> informace o kompenzačních opatřeních vlády

Pro podnikatele: informace o kompenzačních opatřeních vlády

OSVČ a firmy
Kompenzační opatření Vlády ČR na pomoc zaměstnavatelům a živnostníkům v rámci nouzového stavu.
bře302020
Omezení volného pohybu vláda prodloužila do 11. dubna. Zavřené zůstávají i restaurace.

Opatření, která platí od 16. března kabinet opět prodloužil do soboty 11. dubna (dosud platilo do 1. dubna). Stále tedy platí, že lidé mají opouštět domovy jen v nejnutnějších případech (cesta do práce, na nákup apod.). Na veřejných místech nemají lidé tvořit skupinky, ale být nejvíce ve dvou.
bře242020
Omezení provozu Městského úřadu

Prodlouženo do 11. 4. 2020
Informace o omezeném provozu MěÚ Vyšší Brod, který byl prodloužen do 11.4.2020.
bře232020
Veškerá opatření proti šíření koronaviru prodloužena do 1. dubna. Nová opatření se dotknou pendlerů.

Vláda ČR na dnešní schůzi přijala nová opatření v boji s koronavirem. Zatím nejsou k dispozici oficiální usnesení, ale již jsou známá ta asi nejdůležitější opatření. Po vydání usnesení vás budeme informovat podrobněji.
bře202020
Uzavření Sběrného dvora Vyšší Brod

otevírací doba do odvolání
Sběrný dvůr Vyšší Brod bude až do odvolání otevřen pouze v sobotu a ve čtvrtek v této době: čtvrtek 8:00 – 11:00 a 14:00 – 17:00, sobota 9:00 – 12:00
bře192020
Vietnamci darovali roušky a další ochranné prostředky

Rozdává je městská policie (do rozdání zásob)
Díky daru vietnamské komunity má město k dispozici omezené množství základních ochranných prostředků proti šíření epidemie koronaviru.
bře182020
Výzva: Chci pomáhat!

šití roušek a materiál na ně nebo pomoc seniorům
Chcete pomoct se šitím roušek nebo dodat materiál, ozvěte se. Hledáme i dobrovolníky pro případnou pomoc seniorům.