Výdej Rybářských lístků

Od 4.5.2020 do odvolání budou Rybářské lístky vydávány pouze ve středu a v pátek v daných úředních hodinách. Děkujeme za pochopení.

Datum: 29.4.2020 | Zhlédnuto: 148x

Městská knihovna od 1.6.2020
od 1.6.2020
Městská knihovna ve Vyšším Brodě bude od pondělí 1.6.2020 otevřena za daných hygienických podmínek oba výpůjční dny, a to v pondělí a ve čtvrtek v časech 8:00-12:30 a 13:00-18:00.
Uzavření pobočky Komerční banky ve Vyšším Brodě
Komerční banka informovala o ukončení činnosti stávající pobočky ve Vyšším Brodě, Náměstí 80. Nejbližší pobočky Komerční banky naleznete v Kaplici a v Českém Krumlově.
Svatební obřady jsou možné za splnění mimořádných pravidel
od 25.5.2020
Informace o možnosti konání svatebních obřadů usnesení vlády č. 555/2020 ze dne 18.5.2020.
Ukončení nouzového stavu - stále trvají omezení od 25.5.2020 do odvolání
od 25.5.2020
Po skončení nouzového stavu k 17.5.2020 platí na území České republiky stále mimořádná opatření vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru na území ČR a to od 25.5.2020 do odvolání.
Program pro poskytování dotace z rozpočtu města V. Brod na výstavbu domovních ČOV.
Výdej Rybářských lístků
od 4.5.2020
Krajská pomoc zranitelným
Krajský úřad Jihočeského kraje v rámci programu s názvem „Krajská pomoc zranitelným“ připravil balíček s ochrannými pomůckami. Balíček je určen pro ohrožené lidi, kteří např. trpí poruchami imunitního systému, onkologickým onemocněním, kardiovaskulárním onemocněním, musí na dialýzu apod.
Harmonogram uvolnění podnikatelských a dalších činnosti
Předběžný plán
Vláda ČR projednala a schválila předběžný plán uvolňování podnikatelských a dalších činností. Termíny se mohou měnit v návaznosti na aktuální epidemiologickou situace v souvislosti s šířením koronaviru.
Uvolnění ve školách a školských zařízeních
ZŠ, maturity, vysoké školy, ZUŠ
Uvolňování opatření ve školách a školských zařízeních. Termíny se mohou měnit v návaznosti na aktuální epidemiologickou situace v souvislosti s šířením koronaviru.
Nájemníci městských bytů si mohou požádat o prodloužení splatnosti nájmů
Informace k rozhodnutí rady města o pomoci ve formě možného prodloužení splatnosti nájmů v bytech o 3 měsíce. Možnost žádat mají nájemci bytů. Podnikatele, kteří si pronajímají nebytové prostory, bude město kontaktovat přímo během příštího týdne.