Omezení provozu odborů a organizací města

V období vánočních svátků a přelomu roku dochází k omezení provozu některých složek města, týká sběrného dvora, infocentra, knihovny, matriky

Datum: 21.12.2021 | Zhlédnuto: 753x

Městské informační centrum

V době od 23.12. do 31.12. 2021 budou omezeny otevírací hodiny infocentra následovně:

• čtvrtek 23.12. - 7:30 - 12:00
  • pondělí 27.12. - pátek 31.12.  zavřeno

Městská knihovna

Knihovna bude v týdnu mez svátky uzavřena:

• pondělí 27. 12. zavřeno
  • středa 29. 12. zavřeno

Sběrný dvůr

Provozní doba sběrného dvora bude v období od 24. 12. do 1. 1. omezena:

• pátek 24. 12. - pondělí 27. 12. zavřeno
  • úterý 28. 12. otevřeno: 8:00 - 11:00 14:00 - 17:00
  • středa 29. 12.  - sobota 1. 1. zavřeno

Matrika a evidence obyvatel

• pátek 31. 12. zavřeno

Uzavření sběrného dvora
17. - 18. 6. 2022
Sběrný dvůr města Vyšší Brod bude v pátek 17. 6. a v sobotu 18. 6. 2022 z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.
ZŠ a MŠ hledá nové kolegyně
vyučená kuchařka + pomocná kuchařka
MSD
Mobilní sběrný dvůr
přistavení kontejnerů na velkoobjemový a nebezpečný odpad
sobota 28.5.2022, 9 - 16:00
Aktuální vydání videozpravdaje
duben 2022
Co se dělo v dubnu ve Vyšším Brodě? Po dvou letech se opět konala tradiční velikonoční akce Překvapení z vajíčka, kterou letos doplnil i charitativní Koncert pro Ukrajinu. Dále se dozvíte, jak běží participativní rozpočet Vyšák Společně nebo jak proběhl zápis do ZŠ. Redakce navštívila i projednávání studie Zahradní ulice.
Informace o přerozdělení válečných uprchlíků na území JČ kraje a veřejná sbírka funkčního vybavení
Vážení spoluobčané,
rádi bychom Vás touto cestou informovali o usnesení vlády z 2. března 2022, kterým vláda (z důvodu nutnosti reagovat na migrační vlnu velkého rozsahu) nouzový stav. Dále také o usnesení z 16. března 2022, o vyčlenění volných ubytovacích kapacit na území Jihočeského kraje a vyhlášení sbírky funkčního vybavení a její databáze.
Aktuální vydání videozpravdaje
Únor 2022
Únor je dobou maškarních bálů, tak společně navštívíme ten, který se konal v dětské skupině Brodýsek nebo tradiční dětský maškarní bál. Podrobnosti o participativním rozpočtu na rok 2022 vypoví místostarosta J. Straka. A také můžete zhlédnout reportáž o tom, co se plánuje v oblasti kultury nejen na léto.
Sbírka potravin a drogerie pro Ukrajinu
8. - 16. 3. 2022
Ve spolupráci s Potravinovou bankou Jihočeského kraje pořádáme od 8. do 16. března sbírku potravin a drogerie pro Ukrajinu. V nejbližším období čeká potravinové banky velký nápor a je třeba jim pomoci se zásobami, které využijí pro pomoc uprchlíkům.
Pomoc Ukrajině
jak nyní efektivně pomoct
Jsme svědky bezprecedentní agrese Ruska vůči Ukrajině. Nám blízký stát se kvůli tomu ocitl ve válečném stavu. Jaké jsou nyní možnosti nejefektivnější pomoci a jak bude dál postupovat město, informace k pobytům, kontakty
Aktuální vydání videozpravodaje
01/2022
Jak se povedl první výšlap v novém roce na Maria Rast, na kterém je od 1. 1. umístěna i vrcholová kniha. Dozvíte se, co se v současné době děje s přístavbou mateřské školy nebo že Cisterciáckému opatství vrací majetky. Nechybí ani informace z knihovny o literární punčárně a novinkách.
Vyšebrodský zpravodaj 02/2022
Elektronická verze
Z obsahu vybíráme: pozvánka na ARCHIpovídání a více o tématu, které spojí instituce a kulturu ve městě a přinese zážitky s architekturou, přinášíme i výsledky fotosoutěže Brody v Brodě, jaký byl rok 2021 u vyšebrodských hasičů, pozvánky na akce, fotogalerie....