Návrh změny č. 3 územního plánu Vyšší Brod pro společné projednání.

Datum: 5.1.2024 | Zhlédnuto: 420x

Městský úřad Vyšší Brod Vám tímto oznamuje, že společné projednání návrhu změny č. 3, které je primárně určeno zástupcům dotčených orgánů, oprávněných investorů a sousedních obcí, ale bude umožněna i účast veřejnosti, proběhne:

v úterý 23.1.2024 od 10:00 v zasedací místnosti Městského úřadu Vyšší Brod ve druhém patře.

Dále si dovolujeme veřejnost pozvat na neformální představení návrhu změny č. 3 územního plánu Vyšší Brod, které proběhne:

rovněž v úterý 23.1.2024, ale až od 18:00 v klubu pod kinem ve Vyšším Brodě, kdy toto jednání je naopak PRIMÁRNĚ URČENO VEŘEJNOSTI.

ÚZEMNÍ PLÁN - ZMĚNA Č.3 naleznete ZDE.

Uzavření Infocentra
4.3.2024
Informační centrum Vyšší Brod bude v pondělí 4.3. 2024 zavřené z důvodu přípravy a vernisáže výstavy našich vyšebrodských fotografů na Krajském úřadě v Českých Budějovicích. Děkujeme za pochopení
Výzva spolkům - podání žádosti o dotaci
do 29.2.2024
1.7.2023 vešla v účinnost Pravidla pro poskytování individuálních dotací z rozpočtu města Vyšší Brod. Upozorňujeme, že žádost o dotaci z rozpočtu města Vyšší Brod lze podat maximálně do konce měsíce únor aktuálního kalendářního roku.
Finanční úřad
Finanční správa v tomto roce výjezd do Vyššího Brodu neuskuteční. Nejbližší výjezdní místo je Kaplice. Poslední dva lednové týdny budou prodlouženy úřední hodiny na všech finančních úřadech.
Připomínky k návrhu změny č. 3 územního plánu Vyšší Brod
do 18.2.2024
Připomínky k návrhu změny č. 3 územního plánu Vyšší Brod je možné podávat do 18.2.2024 včetně. Platí den odeslání. Případné dotazy zodpoví pověřený zastupitel na tel.: 721 701 738.
Rozvoz nádob na bioodpad
od úterý 16.1.2024
Všem občanům, jimž byly odvezeny nádoby na bioodpad, budou v průběhu ledna dodány nové. V případě zájmu o tuto službu kontaktujte Odbor životního prostředí na tel. 724 347 437 nebo e-mailu: zivotni.prostredi@mestovyssibrod.cz
Snížení hladiny řeky Vltavy
od 16.1.2024
Od 16.1.2024 - dochází ke snížení průtoku řeky Vltavy ve Vyšším Brodě. Průtok v řece Vltavě se ve Vyšším Brodě snížil na cca 60 m3/s. Tím se ruší 2. stupeň povodňové aktivity.
Zvýšení průtoku řeky Vltavy - Vyšší Brod
od 3.1.2024
Od 3.1.2024 - zvýšení průtoku řeky Vltavy ve Vyšším Brodě je na 2. povodňovém stupni.