Nabídka práce - výběrové řízení, mzdová účetní MěÚ

Městský úřad Vyšší Brod oznamuje vyhlášení výběrového řízení na úředníka finančního odboru

Datum: 31.8.2017 | Zhlédnuto: 513x

MĚSTO VYŠŠÍ BROD

OZNÁMENÍ

O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V souladu s § 7, odst. 1, písm. b/ zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Mzdová Účetní - ÚČETNÍ

1. Druh práce a místo výkonu práce

Druh práce: úředník finančního odboru

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 12. 2017. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky

• Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání; vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
  • Ochota dále ve vzdělávat (vstupní a průběžné vzdělávání, zvláštní odborná způsobilost dle zákona o úřednících, studium světových jazyků)
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města

4. Dále uvítáme

• Znalost v oblasti komplexní mzdové agendy
  • Znalost o oblasti podvojného účetnictví, včetně DPH
  • Praxi v oblasti veřejné správy
  • Znalost rozpočtové skladby, znalost programu KEO
  • Orientace v zákonech, které se k oboru vztahují, např. 563/1991 Sb., 250/2000 Sb., 128/2000 Sb., 500/2004 Sb., 89/2012 Sb., 280/2009 Sb. a dalších
  • řidičské oprávnění skupiny B

5. Platová třída odpovídající druhu práce

Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě. Rozpětí platových tříd 8.-9. platová třída.

6. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 14.9.2017

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – mzdová účetní – NEOTVÍRAT“

7. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení a titul zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. státní příslušnost zájemce
  4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  5. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  6. datum a podpis zájemce

8. Přílohy k přihlášce

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720367636.

Vyšší Brod 31.8.2017

Mgr. Vladimíra Račáková

tajemnice

Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Kotlíkové dotace - jak získat podporu
pozvánka na seminář
Seminář k dotačnímu programu Jihočeského kraje Snížení emisí z lokálního vytápění domácností (kotlíkové dotace) v Jihočeském kraji.
Omezení provozu odboru sociálních věcí
11. 9. 2017
V pondělí 11. září bude na Odboru sociálních věcí MěÚ Vyšší Brod omezena otevírací doba.
Nabídka práce - výběrové řízení, mzdová účetní MěÚ
přihlášky do 14. 9. 2017
Varování ČHMÚ
hrozba silných bouřek 31. 8.
Český hydrometeorologický ústav varuje před hrozbou silných bouřek na celém území Jihočeského kraje
U školy vzniká nový chodník
budou i místa k zastavení aut
Pro bezpečnost dětí v okolí základní školy dělá město další krok. V polovině srpna začalo s výstavbou nového chodníku v Martínkovské ulici podél základní školy a řeší tím tak problémovou dopravní situaci v této lokalitě.
Veterinární ordinace - dovolená
MVDr. Tomáš Jaroš
V druhé polovině srpna bude z důvodu dovolené uzavřena vyšebrodská veterinární ordinace.
Matrika MěÚ bude uzavřena
dovolená 18. - 25. 8.
Z důvodu čerpaní dovolené bude Matrika a evidence obyvatel uzavřena.
Přerušení dodávky elektrické energie
Těchoraz 23. 8. 2017
Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy dojde v místní části Těchoraz k přerušení dodávky elektrické energie.
Pozor nehoda na objížďce
u čerpací stanice V.Brod
AKTUALIZOVÁNO: Lehká dopravní nehoda po technické poruše autobusu. Objízdná komunikace uzavřena cca do 12.30 hod.