Město Vyšší Brod zavádí novou službu - Mobilní rozhlas

Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.

Datum: 31.8.2021 | Zhlédnuto: 238x

Vyšší Brod Mobilní rozhlas

Vážení občané,

spustili jsme pro vás službu Mobilní Rozhlas, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle Vašich zájmů Vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je zdarma!

Co přihlášení do Mobilního Rozhlasu přináší?

• Upozornění na krizové události - výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, varování před podomními prodejci, apod.

• Novinky a důležitá upozornění z úřadu - poplatky, obecní zpravodaj, digitalizované hlášení z amplionů, …

• Pozvánky na kulturní a sportovní akce

• Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách

• Mobilní aplikaci samosprávy s užitečnými funkcemi

V registračním procesu si sami můžete nastavit, jaké typy informací vás zajímají (př: kultura, majitelé zvířat). Doporučujeme vyplnit Vaše telefonní číslo a ulici, abychom Vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (př. havárie vody). Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ: vyssibrod.mobilnirozhlas.cz/registrace

Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu - rádi vám pomůžeme.

ONLINE PROFIL NAŠÍ SAMOSPRÁVY

Na profilu naší samosprávy naleznete jak nejaktuálnější novinky, ale také spoustu dalších užitečných odkazů - př. kontejnery na tříděný odpad, počasí, tipy na výlety, …

Podívejte se na náš online profil: vyssibrod.mobilnirozhlas.cz

Omezení úředních hodin matriky a evidence obyvatel
27. 9. 2021
V pondělí 27. 9. 2021 bude matrika MěÚ Vyšší Brod uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Rybářské lístky | Angelscheine
27. 9. 2021
Rybářské lístky se z důvodu dovolené v pondělí 27.09.2021 nevydávají. Děkujeme za pochopení.
Angelscheine werden am Montag 27.09.2021 nicht ausgestellt (Urlaub). Vielen Dank für Ihr Verständnis.
Město Vyšší Brod zavádí novou službu - Mobilní rozhlas
informace přímo do vašeho telefonu
Výměna části rozvodů tepla v Zahradní ulici
od 17. 8. 2021
Město Vyšší Brod již v předchozím období informovalo o plánované rekonstrukci části rozvodů tepla, díky které dojde k výměně neproblémovější větve soustavy v Zahradní ulici. Díky tomu dojde ke stabilizaci celé soustavy.
Omezení ve vydávání rybářských lístků
16. 8. - 20. 8.
V týdnu od 16.8. do 20.8. dochází k omezení vydávání rybářských lístků na MěÚ Vyšší Brod.
21. veřejné zasedání zastupitelstva města
10. 8. 2021, sál kina
Informace o konání 21. veřejného zasedání města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 10. 8. 2021 od 17:30 hodin v sále kina.
Videozpravodaj města Vyšší Brod
aktuální vydání
Příměstský tábor Po stopách pana Voka, koncerty velkých kapel, pozvánka na srpen - to všechno a ještě něco navíc můžete vidět v aktuálním videozpravodaji.
Agenda živ. prostředí a odpadového hospodářství přesunuta do jiné budovy
Od konce července 2021 dochází ke změně v oblasti životního prostředí a odpadového hospodářství. Pokud potřebujete řešit tyto záležitosti, od nynějška je občanům tato agenda k dispozici v kanceláři v budově č. p. 200 v ulici Míru, nikoliv v hlavní budově MěÚ.