Informace k zápisu do Základní školy ve Vyšším Brodě

Nezpomeňte, zápis do 1. třídy ZŠ Vyšší Brod proběhne už v pondělí 9. dubna od 14.00 do 16.20

Datum: 2.4.2018 | Zhlédnuto: 203x

Zápis do Základní školy Vyšší Brod 2018

Zápis do 1. třídy Základní školy ve Vyšším Brodě

se koná v pondělí 9. 4. 2018 od 14.00 do16.20 hodin.

V mateřské škole je k dispozici tabulka s rozpisem jednotlivých časů,podle níž si můžete naplánovat příchod v určitou hodinu, abyste zbytečně nečekali.

S sebou si vezměte rodný list dítěte, vyplněnou žádost o přijetí a zápisní list,občanský průkaz nebo pas některého z rodičů, u cizinců povolení k pobytu.

Povinnost přijít k zápisu mají všechny děti, které do 31. 8. 2018 dovrší 6 let věku /děti po odkladu školní docházky přijdou k zápisu znovu/. Pokud budete žádat odklad školní docházky, musíte si do doby zápisu, nejpozději však do konce dubna vyřídit doporučení pedagogicko-psychologické poradny a pediatra. Tato doporučení vezměte k zápisu s sebou.

Zastupitelstvo projedná nový územní plán
úterý 24. dubna 2018
Na svém 29. veřejném zasedání bude Zastupitelstvo města Vyšší Brod projednávat návrh nového územního plánu. Zasedání proběhne v úterý 24. dubna od 15 hodin. Více informací a dokumenty k návrhu naleznete po kliknutí na aktualitu
Vyšebrodský zpravodaj je druhý nejlepší v republice
soutěž Turist Propag 2018
Alespoň na základě celorepublikové soutěže turisticko-propagačních materiálů Turist Propag 2018. Pětičlenná odborná porota hodnotila celkem 151 materiálů od téměř 40 subjektů. Vyšší Brod měl v soutěži dvě želízka v ohni – Vyšebrodský zpravodaj a trhací mapu.
Anonymní dotazníky k odpadovému hospodářství ve městě
domácnosti a podnikatelé
Dotazníky se ptá na otázky týkající se názorů na odpadové hospodářství a jeho uvažované změny. Jeden z dotazníků je určen pro domácnosti ve městě a druhý pro vyšebrodské podnikatele. Vyplnění nezabere více jak 5 - 10 min.
Omezení ordinace MUDr. Bence
9. - 17. dubna 2018
Z důvodu školení a dovolené dochází v termínu od 9. do 17. dubna 2018 k omezení ordinační doby MUDr. Eduarda Bence.
březen 2018
Aktualní videozpravodaj se byl podívat na těžbu v okolí Opatské stezky I. Ptal se na stavbu hřiště u základní školy, která by měla začít na začátku dubna, a stavbu kotelny v klášteře. Redakce si nenechala ujít ani kulturní akce
Informace k zápisu do Základní školy ve Vyšším Brodě
Pondělí 9. 4. 2018
Změna č. 6 stávajícího územního plánu
veřejné projednání 26. 4. 2018
Oznámení o zahájení řízení o vydání Změny č. 6 Územního plánu Vyšší Brod a data konání jeho projednání.
Sociální odbor - uzavření z tech. důvodů
Pátek 23. března 2018
Informace o uzavření odboru sociálních věcí Městského úřadu Vyšší Brod
28. veřejné zasedání zastupitelstva města
úterý 27. března 2018
Informace o konání 28. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod v úterý 27. 3. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ Vyšší Brod.
únor 2018
Aktuální vydání videozpravodaje města mimo jiné rekapituluje akce února 2018: cestovatelská promítání, pohádkové středy nebo dětský karneval. Dále se dozvíte informace o plánovaných investicích města, rozšíření MěÚ a úpravě kina nebo info o změnách týkajících se poskytování zdravotní péče.