Informace k zápisu do Základní školy ve Vyšším Brodě

Nezpomeňte, zápis do 1. třídy ZŠ Vyšší Brod proběhne už v pondělí 9. dubna od 14.00 do 16.20

Datum: 2.4.2018 | Zhlédnuto: 759x

Zápis do Základní školy Vyšší Brod 2018

Zápis do 1. třídy Základní školy ve Vyšším Brodě

se koná v pondělí 9. 4. 2018 od 14.00 do16.20 hodin.

V mateřské škole je k dispozici tabulka s rozpisem jednotlivých časů,podle níž si můžete naplánovat příchod v určitou hodinu, abyste zbytečně nečekali.

S sebou si vezměte rodný list dítěte, vyplněnou žádost o přijetí a zápisní list,občanský průkaz nebo pas některého z rodičů, u cizinců povolení k pobytu.

Povinnost přijít k zápisu mají všechny děti, které do 31. 8. 2018 dovrší 6 let věku /děti po odkladu školní docházky přijdou k zápisu znovu/. Pokud budete žádat odklad školní docházky, musíte si do doby zápisu, nejpozději však do konce dubna vyřídit doporučení pedagogicko-psychologické poradny a pediatra. Tato doporučení vezměte k zápisu s sebou.

Konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Vyšší Brod
Přihlášky do 20. 3. 2019
Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku Základní školy a Mateřské školy Vyšší Brod, Náměstí 58, 382 73 Vyšší Brod
Zrušení úředních hodin sociálního odboru
1. 3. 2019
Dne 1.3.2019 jsou z organizačních důvodů zrušeny úřední hodiny na odboru sociálních věcí.
Omezení provozu matriky
v měsíci březnu
Během měsíce března bude matrika uzavřena v následujících termínech: 1. 3., 11. - 15. 3. a 25. - 27. 3.
Pracovníci Finančního úřadu pomohou s podáním přiznání přímo ve Vyšším Brodě
5. a 19. 3. 2019
S cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územního pracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu.
leden 2019
Ohlédněte se za lednovými akcemi ve městě. Redakce navštívila zajímavou přednášku o agentech chodcích, návštěvu kabaretu U Váňů. Prošli jsme se s účastníky novoročního výšlapu na poutní místo Maria Rast. MěKZ propagovalo Vyšebrodsko na veletrhu Region tour v Brně. Videozpravodaj navštívil i projekt knihovny Knížka pro prvňáčka.
3. veřejné zasedání zastupitelstva
29. 1. 2019
Informace o konání 3. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 29. ledna 2019 v zasedací místnosti MěÚ. Hlavními body bude rozpočtové opatření 1/2019 a schválení žádostí o podání dotace.
Zkrácení úředních hodin odboru soc. věcí
23. 1. 2019
Informace o zkrácení úředních hodin OSV ve středu 23. 1. 2019