Strategický plán rozvoje 2020 - 2025

Nový strategický plán rozvoje města Vyšší Brod

V současné době město zpracovává nový strategický plán rozvoje, ve kterém chce upřesnit priority rozvoje na následujících 5 let. Díky strategickému plánu budeme schopni rozvrhnout konkrétní rozvojové činnosti na nejbližší roky.

Váš názor je důležitý!

Nový plánem rozvoje se zabývá především vedení města a komise pro místní rozvoj a cestovní ruch. Nechceme ale jít cestou vše vytvářet tzv. pod pokličkou a následně vám, občanům, podnikatelům nebo spolkům, představit finální návrh.

Chceme znát váš názor a vaše postoje týkající se různých oblastí rozvoje města i jeho současného stavu. Proto se na vás obracíme s žádostí o vyjádření vašeho názoru pomocí odpovědí na otázky v dotaznících. Jedná se o tři typy formuláře – pro občany, pro podnikatele a pro spolky. Průzkum bude sloužit jako důležitý podklad pro finální zpracování strategického plánu.

Dotazníky je možné vyplňovat do 30. 6. 2019 a do tohoto data odevzdat na podatelně nebo do poštovní schránky MěÚ Vyšší Brod nebo v infocentrum města. Je možné je vyplnit i níže elektronicky. Dále jsou k dispozici v červnovém vydání Vyšebrodského zpravodaje a nebo v kanceláři místostarosty.

Dotazník pro občany

Dotazník pro obyvatele města

Dotazník pro podnikatele

Dotazník pro podnikatele působící ve městě