Město Vyšší Brod informuje občany o dočasném výpadku teplé vody, který se vyskytl od ranních hodin. Omlouváme se za vzniklé potíže a ujišťujeme vás, že na odstranění problému se intenzivně pracuje. Jakmile bude situace vyřešena, budeme vás neprodleně informovat o obnovení dodávky teplé vody. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.