V pondělí 3. května došlo k uzavírce chodníku a k omezení dopravy v ulici Míru v lokalitě pod klášterem.
K opatření bylo přistoupeno na základě vyjádření statika z důvodu stavu opěrné zdi, její nadezdívky a ukotvení veřejného osvětlení.