Videozpravodaj města říjen 2017

Autor: | Datum: 3.11.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 3458x

Říjnové vydání Videozpravodaje města Vyšší Brod. Navštívili jsme projektový den ZŠ, při kterém se děti seznamovaly s prací lesníků a sázely stromky. V klášteře redakce získala další informace o renovaci oranžérie a byla u prodeje čerstvých ryb. Přináší i novinky z města: rozšíření parkovišť a nová schodišťová sedačka ve zdravotním středisku. Nechybí ani podzimní výšlap a Krokusiáda.

Videozpravodaj města Vyšší Brod říjen 2017

• projektový den ZŠ, organizovaný ve spolupráci s městskými lesy a Lesy ČR, při kterém se děti seznamovaly s prací lesníků a sázely stromky.
  • informace o renovaci oranžérie a prodeji čerstvých ryb v klášteře
  • novinky z města: rozšíření parkovišť a nová schodišťová sedačka ve zdravotním středisku.
  • akce: podzimní výšlap a Krokusiáda a velká vodácká akce, Krumlovský vodácký maraton