Víceúčelové hřiště za školou - informace pro občany

Autor: Milan Zálešák, starosta | Datum: 10.8.2018 - 11:32 | Zhlédnuto: 2328x

Informace města o novém pokračování projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou.

Víceúčelové hřiště za školou - informace pro občany

Odstoupení od smlouvy

Začátkem měsíce listopadu 2017 odstoupilo město Vyšší Brod z důvodu hrubého neplnění smluvních závazků zhotovitelem od Smlouvy o dílo na akci „Víceúčelové školní hřiště Vyšší Brod“. Následně město vypsalo nové výběrové řízení na zhotovitele stavby.

Nové výběrové řízení

Během uvedené doby došlo k pozbytí platnosti některých provozních vyjádření (správců sítě, nebo DIO). O tyto dokumenty bylo nutno opětovně požádat. Dne 17.4.2018 bylo staveniště předáno novému zhotoviteli. Po nezbytném vytýčení staveniště novým zhotovitelem před zahájením samotných prací bylo zjištěno, že bude navíc nutná překládka tří podzemních sítí. Sitě byly přeloženy a nový zhotovitel stavby, fa. Swietelsky stavební s.r.o. závod
sportovní stavby, pokračuje s výstavbou samotného víceúčelového školního hřiště.

Další informace zveřejněny v aktuálním videozpravodaji