Krokusiáda 2017

Už osmé parkové krokusování proběhlo na konci října v parku na náměstí. Víc než čtyřicet nadšených sazečů si VIII. Krokusiádu nenechalo ujít i přes nepřízeň počasí. Na jaře se můžeme těšit na bílé, fialové nebo žluté barvy zkrášlující trávník.

Vysázelo se víc jak půldruhého tisíce cibulek krokusů

V neděli 22. října se i přes nepřízeň počasí sešlo 42 příznivců Krokusiády. Letos jsme dosadili plochu nad radnicí, kam přibylo 1600 cibulek krokusů bílé, fialové, žluté a bílo-fialové barvy. Všichni, kdo jste přišli, jste opět velkou měrou přispěli ke zkrášlení parku a za to Vám patří velké poděkování.

Poděkování patří také městu Vyšší Brod, které i letos přispělo na nákup krokusů částkou 3000 Kč, Pekárně Vyšší Brod za sladkou odměnu pro sazeče a letos mé velké poděkování patří i Sboru dobrovolných hasičů, kdy dva z jejich zástupců přijeli s hasičským vozem a pomohli zakropit nově vysazené cibulky.

Ještě jednou Vám děkuji a těším se na setkání v příštím roce.

(ro)