Změna umístění skříňky na smuteční oznámení

Datum: 3.9.2021 | Zhlédnuto: 718x

Z důvodu opravy domu čp. 174 - Pekárna u Preclíčka - je dočasně skříňka na smuteční oznámení sejmuta a umístěna na výlepní ploše naproti. Děkujeme za pochopení.

Informace k novému systému poplatků odpadového hospodářství
Změny od 1. 1. 2022
Se změnou zákona o odpadech přijdou od 1. 1. 2022 i změny systému odpadového hospodářství a poplatků. V článku se dozvíte základní informace a můžete si stáhnout potřebné formuláře.
Omezení provozu odborů a organizací města
v době vánočních svátků
V období vánočních svátků a přelomu roku dochází k omezení provozu některých složek města, týká sběrného dvora, infocentra, knihovny, matriky
Vyšebrodský zpravodaj 12/2021
Aktuální vydání Vyšebrodského zpravodaje si můžete stáhnout v pdf nebo příjemně listovat v chytré online verzi.
Aktuální vydání videozpravodaje
11/2021
Informace o uzavření průzkumu rožmberské hrobky v klášteře, pasování dětí na čtenáře, investicích města v úpravně vody. Ohlédnutí za dalšími kulturními akcemi ve městě - přednášce o historii vyšebrodských nádraží, symbolické oslavě 17. listopadu a prvního Krampaslaufu ve Vyšším Brodě a zahájení adventu.
Uzavření lékárny
Ve dnech 17.11.- 10. 12. bude lékárna Vyšší Brod uzavřena.
Prodej pozemku města na stavbu rodinného domu
nabídky lze podávat do 18. 11. 2021
Město nabízí k prodeji pozemek v Horní ulici p. č. 1194/6, k. ú. Vyšší Brod.
Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny
2021
Sledujte průběžně výsledky voleb do Poslanecké sněmovny. Zároveň se můžete podívat i na to, jak výsledky voleb vypadají v Jihočeském kraji nebo přímo v našem městě. V grafu naleznete i aktuální procento sečtených okrsků
Vyšebrodský zpravodaj 10/2021
Online vydání Vyšebrodského zpravodaje na měsíc říjen 2021. Informace o plánovaných kulturních akcích (třeba stezka odvahy a lampionový průvod) nebo aktuálním dění na stavbách a dalších projektech města. Dozvíte se také, jaké město obdrželo dotace. Nechybí samozřejmě pravidelné okénko z knihovny, pohled do historie nebo zahájení sezóny stolních tenistů.
Aktuální vydání videozpravdaje
09/2021
Informace o opravě komunikace a chodníku pod klášterem, stavbě vzpomínky na voroplavbu v podobě voru, který vznikl v rámci participativního rozpočtu Vyšák společně. Za podpory města se ve škole uskutečnil také sportovní den mládeže s TAJV, jeho vítěz pak může Vyšší Brod reprezentovat v republikovém finále v Poděbradech. Inforcentrum uspořádalo 1. cyklovýlet Vyšebrodskem.
Oprava teplených rozvodů a krátká odstávka části bytových domů
29. 9. 2021
V minulém týdnu došlo k havárii na rozvodech tepla u bytového domu č. p. 259 v ulici Pohraniční stráže. V rámci zajištění provozu tepelné soustavy byla provedena oprava potrubí svorkou a začala se hned připravovat větší a kvalitnější oprava a další opatření v úseku u zmíněného domu.