Výběrové řízení - technik odboru vedlejšího hospodářství

Městský úřad hledá do svého týmu nového pracovníka pozici technika odboru vedlejšího hospodářství.

Datum: 18.2.2021 | Zhlédnuto: 1255x

Výběrové řízení na místo

Technik odboru vedlejšího hospodářství

1. Druh práce a místo výkonu práce

Druh práce:

• pozemková držba
  • zábory veřejného prostranství
  • správa majetku – komunikace, dopravní značení, veřejná zeleň

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru č.p. 200 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 6. 2021. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro podání přihlášky:

Technikem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná a ovládá jednací jazyk.

3. Další požadavky:

• střední vzdělání s maturitní zkouškou (technického směru výhodou)
  • dobrá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • schopnost pracovat v týmu

4. Dále uvítáme

• praxi v daném oboru
  • znalost stavební projektové dokumentace, orientace v rozpočtech
  • aktivní a tvůrčí přístup k práci, ochota se dále vzdělávat

5. Nabízíme

• platové zařazení dle platných platových předpisů
  • zajímavou kreativní práci s možností dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity

6. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 15.3. 2021 do 15:00 hod.

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – technik odboru vedlejšího hospodářství  NEOTVÍRAT“

7. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

• osobní údaje
  • výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  • strukturovaný životopis
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 4 odst. 11 GDPR

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ: tel.: 380 746 305 nebo 720 367 636, e-mail: tajemnik@mestovyssibrod.cz.