Výběrové řízení - referent stavebního odboru

Město Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici referenta stavebního odboru

Datum: 22.6.2017 | Zhlédnuto: 1336x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Referent stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

Místem výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod
Předpokládaný nástup je od 1. 8. 2017, nejpozději od 1. 10. 2017.
Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
Úředníkem se může stát fyzická osoba (statní občan ČR nebo občan jiného státu s trvalým pobytem v ČR), která dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

Další požadavky

• Úplné středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou středoškolské vzdělání se stavebním zaměřením.
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řidičské oprávnění skupiny B
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi.
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města, ochota dále se vzdělávat

Podání přihlášky
Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 24. 7. 2017

Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - referent SÚ - NEOTVÍRAT"

Bližší informace podák přihláškám a jejich náležitostem a k pracovní pozici podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720 367 636.