Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.

Datum: 14.8.2018 | Zhlédnuto: 1005x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Referent odboru životního prostředí

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Druh práce: referent odboru životního prostřední a pozemkové držby
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod.
    Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 12. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky
    • Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání
    • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), řidičské oprávnění skupiny B
    • Praxe v oboru a zkouška z odborné způsobilosti výhodou
    • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
    • Komunikativnost - příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
    • Časová flexibilita - přítomnost na jednání orgánů města, ochota dále se vzdělávat
  1. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

2. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod,
    případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 17. 9. 2018

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení referent odboru životního prostředí – NEOTVÍRAT“

3. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    a/ jméno, příjmení a titul zájemce
    b/ datum a místo narození zájemce
    c/ státní příslušnost zájemce
    d/ místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    e/ číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    f/ datum a podpis zájemce

4. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Bližší informace k popisu pracovní pozice podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ: tel.: 380 746 305, e-mail: tajemnik@mestovyssibrod.cz

Vyšší Brod 13. 8. 2018

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Omezení dodávky elektrické enerigie
12. 9. 2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie ve středu 12. září 2018.
Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.