Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.

Datum: 11.6.2018 | Zhlédnuto: 721x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Technický hospodářský pracovník

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Druh práce: technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod.
    Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 11. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou se šestiměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru
    • Vzdělání úplné středoškolské
    • Řidičské oprávnění sk. B (další skupiny vítány)
    • Aktivní znalost práce na PC
    • Organizační schopnosti, vedení pracovní skupiny
    • Samostatnost ve vyhledávání a řešení pracovních úkolů v oblasti údržby veřejných prostranství, komunikací a péče o vzhled obce

3. Další požadavky
    • Osvědčení o způsobilosti topiče k obsluze nízkotlakých kotlů nebo akceptování povinnosti získat toto osvědčení
    • Znalost práce s motorovými a elektrickými nástroji
    • Zkušenosti s provozem mechanizace a komunální techniky
    • Zkušenosti z úseku technických služeb
    • Psychická odolnost, spolehlivost a zodpovědnost

4. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

5. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod,
    případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 16. 7. 2018

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení THP – NEOTVÍRAT“

6. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    a/ jméno, příjmení a titul zájemce
    b/ datum a místo narození zájemce
    c/ státní příslušnost zájemce
    d/ místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    e/ číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    f/ datum a podpis zájemce

7. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
    4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace k popisu pracovní pozice podá p. Lenka Neubauerová, vedoucí odboru vedlejšího hospodářství: tel.: 380 746 468, 727 820 437, e-mail: vh.vedouci@mestovyssibrod.cz

Vyšší Brod 6. 6.2018

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

2. veřejné zasedání zastupitelstva
18. prosince 2018
Informace o konání 2. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 18. prosince v zasedací místnosti MěÚ. Jedním z hlavních bodů bude projednání rozpočtu města na rok 2019.
Vyšebrodský zpavodaj 12/2018
Online vydání
Online vydání Vyšebrodského zpravodaje na prosinec 2018. Rozšířen o příspěvky města Rožmberk nad Vltavou a obce Přední Výtoň
Změna úředních hodin
Sociální odbor
Zrušení a změna v úředních hodinách odboru sociálních věcí MěÚ Vyšší Brod.
listopad 2018
Už jste viděli aktuální videozpravodaj? Představuje nové hřiště u školy nebo novinky z místní části Těchoraz či projekt Knížka pro prvňáčka....
Návrh rozpočtu města
na rok 2019
Návrh rozpočtu města Vyšší Brod na rok 2019. Návrh bude projednáván na zasedání ZM v úterý 18. prosince 2018
Je možná změna intervalu vývozu odpadu
do 14. prosince 2018
Do 14. prosince 2018 si je možné na odboru ŽP domluvit změnu časového intervalu vývozu na rok 2019 nebo změny odpadních nádob.
Prodej vánočních stromků
17 - 18. prosince
Městské lesy Vyšší Brod budou i letos prodávat vánoční stromky v areálu technických služeb (bývalá kotelna ve dřevařské ulici).
Kontejnery na objemný a nebezpečný odpad
přistaveny v sobotu 24. 11. 2018
Městský úřad Vyšší Brod zajistil na sobotu 24. 11. 2018 přistavení kontejnerů na velkoobjemový odpad a odpad nebezpečný. Na určeném stanovišti budou po dobu jedné hodiny (viz. rozpis) umístěny dva kontejnery a odpad bude ukládán za přítomnosti pracovníků firmy FCC České Budějovice, s.r.o., a poté budou kontejnery odvezeny.
Přerušení dodávky tepla a teplé vody - havárie
13. 11. 2018
Oznámení o přerušení dodávek tepla a teplé vody z městské kotelny
Výluka na trati Rybník - Lipno
2. - 19. 11. 2018
Informace o výluce na trati Rybník nad Vltavou - Lipno nad Vltavou v období od 2. do 19. 11. 2018.