Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.

Datum: 11.6.2018 | Zhlédnuto: 197x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Technický hospodářský pracovník

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Druh práce: technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod.
    Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 11. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou se šestiměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru
    • Vzdělání úplné středoškolské
    • Řidičské oprávnění sk. B (další skupiny vítány)
    • Aktivní znalost práce na PC
    • Organizační schopnosti, vedení pracovní skupiny
    • Samostatnost ve vyhledávání a řešení pracovních úkolů v oblasti údržby veřejných prostranství, komunikací a péče o vzhled obce

3. Další požadavky
    • Osvědčení o způsobilosti topiče k obsluze nízkotlakých kotlů nebo akceptování povinnosti získat toto osvědčení
    • Znalost práce s motorovými a elektrickými nástroji
    • Zkušenosti s provozem mechanizace a komunální techniky
    • Zkušenosti z úseku technických služeb
    • Psychická odolnost, spolehlivost a zodpovědnost

4. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

5. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod,
    případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 16. 7. 2018

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení THP – NEOTVÍRAT“

6. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    a/ jméno, příjmení a titul zájemce
    b/ datum a místo narození zájemce
    c/ státní příslušnost zájemce
    d/ místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    e/ číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    f/ datum a podpis zájemce

7. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
    4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace k popisu pracovní pozice podá p. Lenka Neubauerová, vedoucí odboru vedlejšího hospodářství: tel.: 380 746 468, 727 820 437, e-mail: vh.vedouci@mestovyssibrod.cz

Vyšší Brod 6. 6.2018

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Vydána změna č. 6 územního plánu
Změna číslo 6 stávajícího územního plánu Vyšší Brod vydaná v květnu 2018. Naleznete zde základní informace a dokumenty.
Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník
přihlášky do 16. 7. 2018
Nové veřejné projednání návrhu územního plánu
12. 7. 2018
Veřejnou vyhláškou doručuje MěÚ Vyšší Brod návrh územního plánu Vyšší Brod pro nové veřejné projednání s promítnutím pokynů k úpravě schválených usnesením Zastupitelstva města Vyšší Brod ze dne 24. 4. 2018 pod č. usn. 2018.29.10.1
Informace o konání zasedání zastupitelstva
12. 6. 2018
Informace o konání 30. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 12. 6. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ.
Dovolená vedoucí finančního odboru
6. 6. - 8. 6. 2018
Ve dnech 6. - 8. června 2018 nebude přítomna vedoucí finančního odboru MěÚ z důvodu čerpání dovolené.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
1. 6. 2018
Informace o uzavření matriky MěÚ z důvodu čerpání dovolené
Kontejnery na objemný a nebezpečný odpad
Přistaveny v sobotu 2. 6. 2018
Městský úřad Vyšší Brod zajistil na sobotu 2. 6. 2018 přistavení kontejnerů na velkoobjemový odpad a odpad nebezpečný. Na určeném stanovišti budou po dobu jedné hodiny (viz. rozpis) umístěny dva kontejnery a odpad bude ukládán za přítomnosti pracovníků firmy FCC České Budějovice, s.r.o., a poté budou kontejnery odvezeny.
Informace o ochraně osobních údajů
dozvíte se po kliknutí na odkaz
Informace o tom, jak město Vyšší Brod nakládá s osobními údaji, zjistíte v sekci povinně zveřejňované informace.
duben 2018
Aktuální videozpravodaj města přináší reportáž ze zápisu do 1. třídy základní školy. Redakce se ptala i na úspěch tištěného zpravodaje a trhací mapy a zúčastnila se odemykání turistických stezek a řeky Vltavy...