Vítejte na nových webových stránkách

Nové oficiální webové stránky samosprávy.

Datum: 1.8.2017 | Zhlédnuto: 2619x

Vítejte na nových webových stránkách města Vyšší Brod.

Tento webový portál byl právě zpuštěn, proto Vás prosíme o shovívavost a trpělivost. Vše se stále dolaďuje a doplňuje. Portál bude přinášet především informace z úřadu, kontakty, měl by usnadnit přístup k formulářům apod. Na tomto webu bude v nejbližší době zprovozněna také skutečná online verze Vyšebrodského zpravodaje, která bude přinášet i bonusy - např. více fotografií u článků, videa...

Dále byl uveden do provozu zcela nový portál infocentra, který by neměl sloužit jen turistům, ale i občanům našeho města, je na něm zveřňován kulturní program města, ale v bez problémů na něm najdete například také restauraci, která je zrovna otevřená, nebo kontakty na různé služby ve městě či tip na víkendový výlet či procházku. Je na adrese www.ivyssibrod.cz

Oba portály mají samozřejmě i své mobilní verze.

Budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Pokud naleznete chybu nebo nějakou nejasnost, obraťte se na správce obsahu obou portálů.

Kontat:
Jan Straka
MěKZ Vyšší Brod

Mob.: 724 386 266
Email: jstr.vb@gmail.com

červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.
Omezení hodin pro veřejnost pošty Vyšší Brod
27. 6. 2018
v souvislosti s mimořádnou situací (technické důvody-přechod na nový operační systém) na poště Vyšší Brod dne 27.6.2018 si Vás dovolujeme upozornit na omezení hodin pro veřejnost, ke kterému je nutné s ohledem na uvedené skutečnosti přistoupit.
Vydána změna č. 6 územního plánu
Změna číslo 6 stávajícího územního plánu Vyšší Brod vydaná v květnu 2018. Naleznete zde základní informace a dokumenty.
Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník
přihlášky do 16. 7. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.
Nové veřejné projednání návrhu územního plánu
12. 7. 2018
Veřejnou vyhláškou doručuje MěÚ Vyšší Brod návrh územního plánu Vyšší Brod pro nové veřejné projednání s promítnutím pokynů k úpravě schválených usnesením Zastupitelstva města Vyšší Brod ze dne 24. 4. 2018 pod č. usn. 2018.29.10.1
Informace o konání zasedání zastupitelstva
12. 6. 2018
Informace o konání 30. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 12. 6. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ.
Dovolená vedoucí finančního odboru
6. 6. - 8. 6. 2018
Ve dnech 6. - 8. června 2018 nebude přítomna vedoucí finančního odboru MěÚ z důvodu čerpání dovolené.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
1. 6. 2018
Informace o uzavření matriky MěÚ z důvodu čerpání dovolené