Veterinární ordinace - dovolená

V druhé polovině srpna bude z důvodu dovolené uzavřena vyšebrodská veterinární ordinace.

Datum: 15.8.2017 | Zhlédnuto: 386x

Chtěli bychom vás upozornit, že z důvodu dovolené bude

v termínu od 19. do 27. srpna 2017

uzavřena veterinární ordinace MVDr. Tomáše Jaroše.

Veterinární ordinace MVDr. Tomáše Jaroše

Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Opakované veř. projednání návrhu územního plánu Vyšší Brod
21. 12. 2017
Na základě ustanovení §53 odst. 2 zákona č. 183/2006 Sb.,o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen stavební zákon), se pořizovatel rozhodl opakovat veřejné projednání návrhu územního plánu Vyšší Brod.
Uzavírka silnice Větrná - Branná - prodloužení
do 31. 11. 2017
Uzavírka silnice č. III/1622 se prodlužuje až do 30. listopadu 2017. Informace k uzavírce naleznete v dokumentech vyvěšených na úřední desce MěÚ Vyšší Brod, viz níže.
Průzkum připravenosti obyvatelstva na případ blackoutu
rozsáhlého výpadku elektrické energie
V současné době probíhá na území Jihočeského kraje závěrečná příprava cvičení Blackout 2017, tj. cvičení orgánů krizového řízení a složek IZS, které se zaměřuje na řešení následků rozsáhlého výpadku elektrické energie na území kraje, resp. vybraných měst.
Dvě stavební parcely stále na prodej
nabídky do 20. 11. 2017
Zastupitelstvo města Vyšší Brod na svém zasedání dne 12. září 2017 schválilo zveřejnění záměru nabídnout k odprodeji pozemky na výstavbu rodinných domků v lokalitě Pod Vodojemem.
říjen 2017
Říjnový Videozpravodaj města Vyšší Brod navštívil děti při projektovém dni ZŠ, organizovaném ve spolupráci s Lesy ČR a lesy městskými. Přináší informace z kláštera a o novinkách ve městě. Nechybí podzimní výšlap, Kroukusiáda ani Krumlovský vodácký maraton
Uzavírka silnice č. III/1622
úsek Větrná - Branná
Pozor! V blízkosti Vyššího Brodu probíhá další uzavírka komunikace. Týká se silničního úseku od křižovatky Větrná po Brannou. Není tedy možná cesta na Český Krumlov takzvaně "přes neslbach"
Volby do PS Parlamentu České republiky
20. - 21. října 2017
Základní informace pro voliče, týkající se voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2017. Jak a kdy můžete volit, kolik a kde jsou volební okrsky ve Vyšším Brodě.
Kotlíkové dotace - jak získat podporu
pozvánka na seminář
Seminář k dotačnímu programu Jihočeského kraje Snížení emisí z lokálního vytápění domácností (kotlíkové dotace) v Jihočeském kraji.
Omezení provozu odboru sociálních věcí
11. 9. 2017
V pondělí 11. září bude na Odboru sociálních věcí MěÚ Vyšší Brod omezena otevírací doba.