Velkoobjemové kontejnery a kontejnery na nebezpečný odpad

Přistavení kontejnerů na velkoobjemový a nebezpečný odpad v sobotu 6. 11. 2021

Datum: 25.10.2021 | Zhlédnuto: 1088x

Městský úřad Vyšší Brod zajistil v sobotu 6. 11. 2021 přistavení kontejnerů na velkoobjemový a nebezpečný odpad.

Na určeném stanovišti budou po dobu jedné hodiny umístěny dva kontejnery, odpad bude ukládán za přítomnosti pracovníků firmy FCC České Budějovice, s.r.o. a postupně budou dle harmonogramu převáženy na jednotlivá sběrná místa.

Do kontejneru na velkoobjemový odpad nelze ukládat: běžný komunální odpad, bioodpad, popel, elektroodpad, stavební suť, shrabky apod.

Do kontejneru na nebezpečný odpad lze ukládat: autobaterie, zářivková tělesa, oleje, barvy a další drobný chemický odpad.

Sběrná místa Vyšší Brod Harmonogram
1 Dřevařská u bývalé kotelny  9:00 - 10:00
2 Pohraniční stráže čp. 313  9:00 - 10:00
3 Náměstí u fary 10:15 - 11:15
4 5. května u bývalého Monte 10:15 - 11:15
5 5. května - parkoviště u lávky 11:30 - 12:30
  okolí
6 Studánky náves 11:30 - 12:30
7 Těchoraz u truhlárny 12:45 - 13:45
8 Kyselov 12:45 - 13:45
9 Lachovice náves 14:15 - 15:15
10 Hrudkov u bývalé prodejny 14:15 - 15:15

Veřejné zasedání zastupitelstva města
30. 11. 2021
Informace o konání 23. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod.
Uzavření lékárny
Ve dnech 17.11.- 10. 12. bude lékárna Vyšší Brod uzavřena.
Prodej pozemku města na stavbu rodinného domu
nabídky lze podávat do 18. 11. 2021
Město nabízí k prodeji pozemek v Horní ulici p. č. 1194/6, k. ú. Vyšší Brod.
Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny
2021
Sledujte průběžně výsledky voleb do Poslanecké sněmovny. Zároveň se můžete podívat i na to, jak výsledky voleb vypadají v Jihočeském kraji nebo přímo v našem městě. V grafu naleznete i aktuální procento sečtených okrsků
Vyšebrodský zpravodaj 10/2021
Online vydání Vyšebrodského zpravodaje na měsíc říjen 2021. Informace o plánovaných kulturních akcích (třeba stezka odvahy a lampionový průvod) nebo aktuálním dění na stavbách a dalších projektech města. Dozvíte se také, jaké město obdrželo dotace. Nechybí samozřejmě pravidelné okénko z knihovny, pohled do historie nebo zahájení sezóny stolních tenistů.
Aktuální vydání videozpravdaje
09/2021
Informace o opravě komunikace a chodníku pod klášterem, stavbě vzpomínky na voroplavbu v podobě voru, který vznikl v rámci participativního rozpočtu Vyšák společně. Za podpory města se ve škole uskutečnil také sportovní den mládeže s TAJV, jeho vítěz pak může Vyšší Brod reprezentovat v republikovém finále v Poděbradech. Inforcentrum uspořádalo 1. cyklovýlet Vyšebrodskem.
Oprava teplených rozvodů a krátká odstávka části bytových domů
29. 9. 2021
V minulém týdnu došlo k havárii na rozvodech tepla u bytového domu č. p. 259 v ulici Pohraniční stráže. V rámci zajištění provozu tepelné soustavy byla provedena oprava potrubí svorkou a začala se hned připravovat větší a kvalitnější oprava a další opatření v úseku u zmíněného domu.
Město Vyšší Brod zavádí novou službu - Mobilní rozhlas
informace přímo do vašeho telefonu
Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.
Výměna části rozvodů tepla v Zahradní ulici
od 17. 8. 2021
Město Vyšší Brod již v předchozím období informovalo o plánované rekonstrukci části rozvodů tepla, díky které dojde k výměně neproblémovější větve soustavy v Zahradní ulici. Díky tomu dojde ke stabilizaci celé soustavy.