Uzavírka silnice U tří veverek - Rybník

Informace k uzavírce a změně jízdního řádu autobusů

Datum: 15.8.2022 | Zhlédnuto: 929x

Uzavírka silnice mezi křižovatkou U tří veverek a Jenínem

Jihočeský kraj v tomto týdnu započal práce na modrnizace silnice mezi "Veverkami" a Jenínem. Ralizaci rekonstrukce JIhočeský kraj pláoval již na jaro letošního roku, kvůli problémům v rámci výběrového řízení, došlo k dvouměsíčnímu zpoždění.

Oprava komunikace probíhá od 16.08. 2022 do 14.10. 2022

S opravou je bohužel spojena celková úzavírka opravovaného úseku. Oficiální objízdná trasa vede přes Rožmberk nad Vltavou a Český Krumlov, viz DIO zde.

Oprava bude rozdělena do tří etap:

1. etapa 16.08 - 11.09.2022 (uzavřen úsek U tří veverek - odbočka Horní Dvořiště)
2. etapa 12.09. - 02.10. 2022 (uzavřen úsek odbočka H. Dvořiště - odbočka Jenín)
3. etapa 03.10 - 14.10. 2022 (uzavřen úsek odbočka Jenín - Rybník)

Kvůli uzavírce dochází také ke změně v jízdních řádech autobusů směr Kaplice. Po celou dobu realizace stavby budou po původní trase přes Rybník jezdit pouze dva ranní spoje (jeden směrem z Vyššího Brodu, drhý směrem z Kaplice). Ostatní spoje v pozdějších časech budou využívat objízdnou trasu přes Český Krumlov.

Platní jízdný řád naleznete na odkazech níže. Pozor, mění se i některé časy odjezdů.

Přejít na jízdní řád Vyšší Brod ==> Kaplice

Přejít na jízdní řád Kaplice ==> Vyšší Brod

Výsledky voleb
Výsledky komunálních voleb ve Vyšším Brodě a senátních voleb obvod Český Krumlov
Topná sezóna
Od 19.09.2022
19.09.2022 začala topná sezóna v bytech a dalších objektech napojených na centrální kotelnu města a v objektech města s menšími zdroji tepla.
Finanční odbor - místní poplatky - dovolená
5. - 23. 9. 2022
Z důvodu čerpání řádné dovolené nebude na finančním odboru přítomna referentka daní a poplatků, a to od 5. 9. do 23. 9. 2022.
Kontakt na odbor: 380 747 113
Uzavírka silnice U tří veverek - Rybník
od 15. 8. 2022
Informace k uzavírce a změně jízdního řádu autobusů
Už jste se zaregistrovali do mobilního rozhlasu města?
informace přímo do vašeho telefonu, aplikace, e-mailu
Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv. Zprávy do aplikace, e-mailu nebo elektronický zpravodaj. Přes aplikaci můžete nahlásit i závadu nebo černou skládku.
Aktuální vydání videozpravodaje
červen 2022
Červnové vydání videozpravodaje se vrací k 48. Plavbě kuriózních plavidel. Redakce také navštívila den otevřených dveří v úpravně vody a představení nové technologie. Nemůže chybět oslava 150 let sboru dobrovolných hasičů a informace o participativním rozpočtu Vyšák společně
VIDEO: Úpravna vody ve Vyšším Brodě má novou technologii
Město ji představilo na dni otevřených dveří
Technologie, která umožňuje efektivnější úpravu povrchové surové vody na pitnou, byla instalována na úpravně vody ve Vyšším Brodě.
ZŠ a MŠ hledá nové kolegyně
vyučená kuchařka + pomocná kuchařka
MSD
Mobilní sběrný dvůr
přistavení kontejnerů na velkoobjemový a nebezpečný odpad
sobota 28.5.2022, 9 - 16:00
Aktuální vydání videozpravdaje
duben 2022
Co se dělo v dubnu ve Vyšším Brodě? Po dvou letech se opět konala tradiční velikonoční akce Překvapení z vajíčka, kterou letos doplnil i charitativní Koncert pro Ukrajinu. Dále se dozvíte, jak běží participativní rozpočet Vyšák Společně nebo jak proběhl zápis do ZŠ. Redakce navštívila i projednávání studie Zahradní ulice.