Uzavírka silnice č. III/1622

Pozor! V blízkosti Vyššího Brodu probíhá další uzavírka komunikace. Týká se silničního úseku od křižovatky Větrná po Brannou. Není tedy možná cesta na Český Krumlov takzvaně "přes neslbach"

Datum: 23.10.2017 | Zhlédnuto: 3752x

Uzavírka probíhá až do 11. 11. 2017

Od pondělí 23. října 2017 až do 11. listopadu 2017 není možný průjezd  po silnici č. III/1622 od křížovatky Větrná směremen na Brannou. V uvedeném termínu zde probíhá oprava silničního povrchu.

Na Malšín se dostanete bez problémů

Do obce Malšín se ale z Vyššího Brodu dostanete bez problémů, uzavírka začíná až za zminěnou křižovatkou. Pokud však budete cestovat do Českého Krumlova, musíte využít jiných tras: na křižovatce Větrná se vydat směrem na Přízeř a Rožmberk n. Vlt. nebo využít silnici do Rožmberka n. Vlt. přes Hrudkov či silnici na Lipno n. Vlt. a dále přes Černou v Pošumaví.

Podrobnější informace naleznete v přiložených dokumentech.

Veř. vyhláška - oprava silnice č. III-1622 Branná - Větrná.pdf
(pdf, 145,2 kB)

Veřejná vyhláška - oprava silnice č. III-1622 Branná - Větrná

DIO_Branna-Vetrna (2) - příloha.pdf
(pdf, 261,5 kB)

Dopravně-inženýrské opatření Branná Větrná - příloha

Setkání s podnikateli - odpadové hospodářství
17. října 2018
Ve středu 17. října se uskuteční setkání města s místními podnikateli, na kterém bude diskutován systém odpadového hospodářství obce ve vztahu k podnikatelům.
Ordinace dětské lékařky zavřena
úterý 9. října
V úterý 9. října jsou zrušeny ordinační hodiny dětské lékařky
Omezení dodávky elektrické enerigie
12. 9. 2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie ve středu 12. září 2018.
Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.