Upozornění - Městký úřad Český Krumlov

V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:

Datum: 10.8.2018 | Zhlédnuto: 44x

Přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:

• Odbor dopravy a silničního hospodářství – agenda evidence vozidel a řidičů od 16. 8. do 22. 8. 2018
  • Odbor vnitřních věcí – agendy občanských průkazů a cestovních dokladů od 31. 8. do 3. 9. 2018
  • Odbor financí – pokladna od 10. 8. do 13. 8. 2018
  • Odbor sociálních věcí a zdr. od 6. 9. do 11. 9. 2018

Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.
Omezení hodin pro veřejnost pošty Vyšší Brod
27. 6. 2018
v souvislosti s mimořádnou situací (technické důvody-přechod na nový operační systém) na poště Vyšší Brod dne 27.6.2018 si Vás dovolujeme upozornit na omezení hodin pro veřejnost, ke kterému je nutné s ohledem na uvedené skutečnosti přistoupit.