Průzkum připravenosti obyvatelstva na případ blackoutu

V současné době probíhá na území Jihočeského kraje závěrečná příprava cvičení Blackout 2017, tj. cvičení orgánů krizového řízení a složek IZS, které se zaměřuje na řešení následků rozsáhlého výpadku elektrické energie na území kraje, resp. vybraných měst.

Datum: 9.11.2017 | Zhlédnuto: 988x

Žádost o spolupráci

V návaznosti na následky způsobené v závěru října vichřicí Herwart zjišťuje Jihočeský kraj pro potřeby orgánů krizového řízení kraje i obcí připravenost obyvatelstva na podobné situace. Obrací se proto na obyvatele s žádostí o vyplnění dotazníku, který si klade za cíl zmapovat na území Jihočeského kraje připravenost obyvatelstva na nenadálý rozsáhlý výpadek elektrické energie, případně blackout. Vyplněním jednoduchého dotazníku pomůžete získat přehled základních potřeb, které bude nezbytné pro občany zajistit ze strany kraje, složek IZS a dalších subjektů podílejících se na řešení vzniklé situace.

Dotazníky jsou slosovatelné

Vyplněné dotazníky zaslané do 1. prosince 2017, budou slosovány 4. prosince 2017 na krizovém štábu kraje v rámci cvičení Blackout 2017. Deset výherců obdrží od Jihočeského kraje dárek.

Dotazník je k dispozici zde

Děkujeme mnohokrát za spolupráci!

Blackout. Zdroj: http://www.tangdynastytimes.com/2015/01/time-traveling.html

Setkání s podnikateli - odpadové hospodářství
17. října 2018
Ve středu 17. října se uskuteční setkání města s místními podnikateli, na kterém bude diskutován systém odpadového hospodářství obce ve vztahu k podnikatelům.
Ordinace dětské lékařky zavřena
úterý 9. října
V úterý 9. října jsou zrušeny ordinační hodiny dětské lékařky
Omezení dodávky elektrické enerigie
12. 9. 2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie ve středu 12. září 2018.
Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.