Průzkum připravenosti obyvatelstva na případ blackoutu

V současné době probíhá na území Jihočeského kraje závěrečná příprava cvičení Blackout 2017, tj. cvičení orgánů krizového řízení a složek IZS, které se zaměřuje na řešení následků rozsáhlého výpadku elektrické energie na území kraje, resp. vybraných měst.

Datum: 9.11.2017 | Zhlédnuto: 578x

Žádost o spolupráci

V návaznosti na následky způsobené v závěru října vichřicí Herwart zjišťuje Jihočeský kraj pro potřeby orgánů krizového řízení kraje i obcí připravenost obyvatelstva na podobné situace. Obrací se proto na obyvatele s žádostí o vyplnění dotazníku, který si klade za cíl zmapovat na území Jihočeského kraje připravenost obyvatelstva na nenadálý rozsáhlý výpadek elektrické energie, případně blackout. Vyplněním jednoduchého dotazníku pomůžete získat přehled základních potřeb, které bude nezbytné pro občany zajistit ze strany kraje, složek IZS a dalších subjektů podílejících se na řešení vzniklé situace.

Dotazníky jsou slosovatelné

Vyplněné dotazníky zaslané do 1. prosince 2017, budou slosovány 4. prosince 2017 na krizovém štábu kraje v rámci cvičení Blackout 2017. Deset výherců obdrží od Jihočeského kraje dárek.

Dotazník je k dispozici zde

Děkujeme mnohokrát za spolupráci!

Blackout. Zdroj: http://www.tangdynastytimes.com/2015/01/time-traveling.html

Ženu donutil vydat několik stovek tisíc korun
Policie žádá o pomoc při objasnění
Ve středu 27. Prosince 2017 došlo krátce po desáté hodině dopolední k loupežnému přepadení na lesní cestě u silnice I/3 nedaleko Dolního Dvořiště. Policie žádá o pomoc osoby, které se toho dne mezi osmou a dvanáctou hodinou pohybovaly po hlavním tahu E55 mezi D. Dvořištěm a Kaplicí a všimly si pohybu vozidla v barvě modrá metalíza, které mohlo mít v přední masce a za čelním sklem modrý maják...
Školní jídelna přijme kuchařku na HPP
ZŠ Vyšší Brod
Nabídka práce Základní školy Vyšší Brod, školní jídelny. Kontakty a základní informace k nabídce.
Informace k volbám
prezidenta ČR 2018
Naleznete zde telefonní čísla do volebních místností v celém správním obvodu MěÚ Vyšší Brod. Informace k voličským průkazům a informace k volbám prezidenta jako celku.
prosinec 2017
Aktuální vydání Videozpravodaje města Vyšší Brod rekapituluje prosincové události. Ohlíží se za adventními akcemi - mikulášskou nadílkou, Vánoční inspirací a vepřovými hody a akcemi v cisterciáckém opatství. Redakce se ptala také na hodnocení sezóny infocentra a hospodaření města.
Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Uzavření sběrného dvora
do 30. 12. 2017
Mezi svátky dochází k omezení otevíracích hodin vyšebrodského sběrného dvora.
Rozpočet na rok 2018
město Vyšší Brod
Schválený rozpočet města Vyšší Brod na rok 2018
Náhrada vývozu komun. odpadu za 1. 1. 2018
proběhne v sobotu 30. 12. 2017
AKTUALIZOVÁNO: Firma FCC nezajišťuje první den v roce svoz odpadu, je tedy stanoven náhradní termín svozu komunálního odpadu. V aktualitě najdete i termíny svozů na celý rok 2018.
Provoz veterinární ordinace o Vánocích
MVDr. Tomáš Jaroš
Informace o omezeném provozu veterinární ordinace MVDr. Jaroše o Vánocích a mezi svátky.
Omezení pokladních a úředních hodin
MěÚ Vyšší Brod
V týdnu mezi svátky dochází na Městském úřadě Vyšší Brod k částečnému omezení pokladních a úředních hodin.