Provoz veterinární ordinace o Vánocích

Informace o omezeném provozu veterinární ordinace MVDr. Jaroše o Vánocích a mezi svátky.

Datum: 17.12.2017 | Zhlédnuto: 110x

Provoz veterinární ordinace 24. - 30. 12. 2017:

24. - 26. 12. zavřeno
27. - 30. 12. 9.00 - 11.00

Ženu donutil vydat několik stovek tisíc korun
Policie žádá o pomoc při objasnění
Ve středu 27. Prosince 2017 došlo krátce po desáté hodině dopolední k loupežnému přepadení na lesní cestě u silnice I/3 nedaleko Dolního Dvořiště. Policie žádá o pomoc osoby, které se toho dne mezi osmou a dvanáctou hodinou pohybovaly po hlavním tahu E55 mezi D. Dvořištěm a Kaplicí a všimly si pohybu vozidla v barvě modrá metalíza, které mohlo mít v přední masce a za čelním sklem modrý maják...
Školní jídelna přijme kuchařku na HPP
ZŠ Vyšší Brod
Nabídka práce Základní školy Vyšší Brod, školní jídelny. Kontakty a základní informace k nabídce.
Informace k volbám
prezidenta ČR 2018
Naleznete zde telefonní čísla do volebních místností v celém správním obvodu MěÚ Vyšší Brod. Informace k voličským průkazům a informace k volbám prezidenta jako celku.
prosinec 2017
Aktuální vydání Videozpravodaje města Vyšší Brod rekapituluje prosincové události. Ohlíží se za adventními akcemi - mikulášskou nadílkou, Vánoční inspirací a vepřovými hody a akcemi v cisterciáckém opatství. Redakce se ptala také na hodnocení sezóny infocentra a hospodaření města.
Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Uzavření sběrného dvora
do 30. 12. 2017
Mezi svátky dochází k omezení otevíracích hodin vyšebrodského sběrného dvora.
Rozpočet na rok 2018
město Vyšší Brod
Schválený rozpočet města Vyšší Brod na rok 2018
Náhrada vývozu komun. odpadu za 1. 1. 2018
proběhne v sobotu 30. 12. 2017
AKTUALIZOVÁNO: Firma FCC nezajišťuje první den v roce svoz odpadu, je tedy stanoven náhradní termín svozu komunálního odpadu. V aktualitě najdete i termíny svozů na celý rok 2018.
Provoz veterinární ordinace o Vánocích
MVDr. Tomáš Jaroš
Omezení pokladních a úředních hodin
MěÚ Vyšší Brod
V týdnu mezi svátky dochází na Městském úřadě Vyšší Brod k částečnému omezení pokladních a úředních hodin.