Prodej pozemku města na stavbu rodinného domu

Město nabízí k prodeji pozemek v Horní ulici p. č. 1194/6, k. ú. Vyšší Brod.

Datum: 20.10.2021 | Zhlédnuto: 1071x

Záměr prodeje stavebního pozemku pro rodinný dům Vyšší Brod

Město Vyšší Brod zveřejnilo záměr prodeje stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu v Horní ulici (lokalita "Pod vodojemem")

Podmínky stanovené zastupitelstvem města:

1. Pozemek je určen na výstavbu rodinného domu.
  2. Minimální nabídková cena 600 Kč/m2 vč. DPH, plus náklady s prodejem nemovitosti spojené.
  3. Žadatelem může být pouze fyzická osoba s rodným číslem, která nevlastní stavební parcelu v lokalitě "Pod vodojem".
  4. Nabídka bude podána v zalepené obálce s označením "Prodej pozemku p.č. 1194/6 v k.ú. Vyšší Brod".
  5. Pro podání nabídky se doporučuje využít formulář, který je k dispozici na odboru VH nebo ke stažení na internetových stránkách města (přímo v sekci věnované odboru VH).
  6. V případě shodné nejvyšší ceny se určí pořadí losem.
  7. Do 18 měsíců od vkladu na katastr bude mít nabyvatel povinnost získat stavební povolení, při nesplnění této povinnosti bude ve smlouvě sjednáno odstoupení od smlouvy.
  8. Do 5 let od vkladu na katastr bude mít nabyvatel povinnost zkolaudování stavby, při  nesplnění této povinnosti bude stanovena smluvní pokuty ve výši 50% z kupní ceny, která musí být zaplacena do 30 dnů od výročního dne 5 let od vkladu na katastr.
  9. Podpis kupní smlouvy nejpozději do 2 měsíců od schválení smlouvy a do dalších 3 měsíců zaplacení kupní ceny.
  10. Součástí kupní smlouvy bude zákaz zcizení pozemku.
  11. Nabídky lze podávat na adresu MěÚ Vyšší Brod, Míru č.p. 250, 382 73 Vyšší Brod anebo na podatelně tamtéž nejpozději do 18. 11. 2021.

Zveřejněný záměr prodeje pozemku lze stáhnout z úřední desky MěÚ Vyšší Brod

Případné dotazy zodpoví Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ, tel.: 720 367 636.

Veřejné zasedání zastupitelstva města
30. 11. 2021
Informace o konání 23. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod.
Uzavření lékárny
Ve dnech 17.11.- 10. 12. bude lékárna Vyšší Brod uzavřena.
Prodej pozemku města na stavbu rodinného domu
nabídky lze podávat do 18. 11. 2021
Město nabízí k prodeji pozemek v Horní ulici p. č. 1194/6, k. ú. Vyšší Brod.
Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny
2021
Sledujte průběžně výsledky voleb do Poslanecké sněmovny. Zároveň se můžete podívat i na to, jak výsledky voleb vypadají v Jihočeském kraji nebo přímo v našem městě. V grafu naleznete i aktuální procento sečtených okrsků
Vyšebrodský zpravodaj 10/2021
Online vydání Vyšebrodského zpravodaje na měsíc říjen 2021. Informace o plánovaných kulturních akcích (třeba stezka odvahy a lampionový průvod) nebo aktuálním dění na stavbách a dalších projektech města. Dozvíte se také, jaké město obdrželo dotace. Nechybí samozřejmě pravidelné okénko z knihovny, pohled do historie nebo zahájení sezóny stolních tenistů.
Aktuální vydání videozpravdaje
09/2021
Informace o opravě komunikace a chodníku pod klášterem, stavbě vzpomínky na voroplavbu v podobě voru, který vznikl v rámci participativního rozpočtu Vyšák společně. Za podpory města se ve škole uskutečnil také sportovní den mládeže s TAJV, jeho vítěz pak může Vyšší Brod reprezentovat v republikovém finále v Poděbradech. Inforcentrum uspořádalo 1. cyklovýlet Vyšebrodskem.
Oprava teplených rozvodů a krátká odstávka části bytových domů
29. 9. 2021
V minulém týdnu došlo k havárii na rozvodech tepla u bytového domu č. p. 259 v ulici Pohraniční stráže. V rámci zajištění provozu tepelné soustavy byla provedena oprava potrubí svorkou a začala se hned připravovat větší a kvalitnější oprava a další opatření v úseku u zmíněného domu.
Město Vyšší Brod zavádí novou službu - Mobilní rozhlas
informace přímo do vašeho telefonu
Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.
Výměna části rozvodů tepla v Zahradní ulici
od 17. 8. 2021
Město Vyšší Brod již v předchozím období informovalo o plánované rekonstrukci části rozvodů tepla, díky které dojde k výměně neproblémovější větve soustavy v Zahradní ulici. Díky tomu dojde ke stabilizaci celé soustavy.