Prodej parkovacích karet na rok 2018

Městská policie Vyšší Brod vydává od 6. 12. 2017 parkovací karty určené pro parkování na zpoplatněných parkovištích města na rok 2018.

Datum: 13.12.2017 | Zhlédnuto: 843x

Pro rok 2018 budou parkovací karty platné pro parkování na placených parkovištích města Vyšší Brod vydávány následovně:

1) občané s trvalým pobytem v katastru Vyšší Brod

á 100,- Kč  barva  červená(určena pro parkování na časově omezenou dobu /90 min./ na placených parkovištích města)

2) ostatní občané ČR        á 500,- Kč  barva  modrá (určena pro parkování na časově omezenou dobu /90 min./ na placených parkovištích města)
3) pro fyzické a právnické osoby podnikající    á 5000,- Kč barva  hnědá (určena pro neomezené parkování)

Platnost karet od 1.1. do 31.12. 2018.

Prodej karet zajišťuje Městská policie Vyšší Brod na služebně v ulici Míru 194, Vyšší Brod (spodní budova městského úřadu) v době od 6. 12. 2017 - 24. 1. 2018  každou středu 15.00 - 17.00 hod.

• po uvedené době pouze po dohodě se strážníky na tel.: 724 336 986

Potřebné doklady:

• OTP (TP) vozidla, pro které žádáte vystavení karty
  • OP majitele (uživatele) vozidla
  • výše stanovený poplatek

Omezení dodávky elektrické enerigie
12. 9. 2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie ve středu 12. září 2018.
Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.