Prodej parkovacích karet na rok 2018

Městská policie Vyšší Brod vydává od 6. 12. 2017 parkovací karty určené pro parkování na zpoplatněných parkovištích města na rok 2018.

Datum: 13.12.2017 | Zhlédnuto: 731x

Pro rok 2018 budou parkovací karty platné pro parkování na placených parkovištích města Vyšší Brod vydávány následovně:

1) občané s trvalým pobytem v katastru Vyšší Brod

á 100,- Kč  barva  červená(určena pro parkování na časově omezenou dobu /90 min./ na placených parkovištích města)

2) ostatní občané ČR        á 500,- Kč  barva  modrá (určena pro parkování na časově omezenou dobu /90 min./ na placených parkovištích města)
3) pro fyzické a právnické osoby podnikající    á 5000,- Kč barva  hnědá (určena pro neomezené parkování)

Platnost karet od 1.1. do 31.12. 2018.

Prodej karet zajišťuje Městská policie Vyšší Brod na služebně v ulici Míru 194, Vyšší Brod (spodní budova městského úřadu) v době od 6. 12. 2017 - 24. 1. 2018  každou středu 15.00 - 17.00 hod.

• po uvedené době pouze po dohodě se strážníky na tel.: 724 336 986

Potřebné doklady:

• OTP (TP) vozidla, pro které žádáte vystavení karty
  • OP majitele (uživatele) vozidla
  • výše stanovený poplatek

Vydána změna č. 6 územního plánu
Změna číslo 6 stávajícího územního plánu Vyšší Brod vydaná v květnu 2018. Naleznete zde základní informace a dokumenty.
Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník
přihlášky do 16. 7. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.
Nové veřejné projednání návrhu územního plánu
12. 7. 2018
Veřejnou vyhláškou doručuje MěÚ Vyšší Brod návrh územního plánu Vyšší Brod pro nové veřejné projednání s promítnutím pokynů k úpravě schválených usnesením Zastupitelstva města Vyšší Brod ze dne 24. 4. 2018 pod č. usn. 2018.29.10.1
Informace o konání zasedání zastupitelstva
12. 6. 2018
Informace o konání 30. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 12. 6. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ.
Dovolená vedoucí finančního odboru
6. 6. - 8. 6. 2018
Ve dnech 6. - 8. června 2018 nebude přítomna vedoucí finančního odboru MěÚ z důvodu čerpání dovolené.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
1. 6. 2018
Informace o uzavření matriky MěÚ z důvodu čerpání dovolené
Kontejnery na objemný a nebezpečný odpad
Přistaveny v sobotu 2. 6. 2018
Městský úřad Vyšší Brod zajistil na sobotu 2. 6. 2018 přistavení kontejnerů na velkoobjemový odpad a odpad nebezpečný. Na určeném stanovišti budou po dobu jedné hodiny (viz. rozpis) umístěny dva kontejnery a odpad bude ukládán za přítomnosti pracovníků firmy FCC České Budějovice, s.r.o., a poté budou kontejnery odvezeny.
Informace o ochraně osobních údajů
dozvíte se po kliknutí na odkaz
Informace o tom, jak město Vyšší Brod nakládá s osobními údaji, zjistíte v sekci povinně zveřejňované informace.
duben 2018
Aktuální videozpravodaj města přináší reportáž ze zápisu do 1. třídy základní školy. Redakce se ptala i na úspěch tištěného zpravodaje a trhací mapy a zúčastnila se odemykání turistických stezek a řeky Vltavy...