Pomoc při karanténě

Město Vyšší Brod nabízí nákup základních potravin a léků pro osoby, které mají nařízenou domácí karanténu.

Datum: 19.10.2020 | Zhlédnuto: 888x

Nákup potravin a léků pro překonání období karantény

Město Vyšší Brod nabízí nákup základních potravin a léků pro své občany, kteří mají nařízenou domácí karanténu.

Služba je určena pro osoby, které nemají žádnou možnost, jak si obstarat základní potraviny a léky, a jsou obyvatelé města Vyšší Brod nebo místních částí a zároveň se nacházejí v nařízené domácí karanténě v rámci preventivního opatření k šíření koronaviru COVID-19.

Nákup základních potravin a léků v maximální hodnotě jednoho nákupu 500 Kč. Nákup bude hrazen z městského rozpočtu a po skončení karantény bude částka za nákup/nákupy uhrazena žadatelem zpět městu Vyšší Brod.

Služba bude realizována Pečovatelskou službou města v době od 7:00 -15:30 hodin. Objednávat je možné prostřednictvím tel. čísla: 380 746 613 nebo 723 063 949. Uskutečněný hovor bude zpracován a brán za závaznou objednávku.

Místo a způsob dodání základních potravin a léků se stanoví po domluvě. Vyžadované informace: jméno, příjmení, adresa doručení, termín ukončení karantény.

Dodržujte všechny postupy nařízené karantény!