Po Lipensku můžete jezdit zdarma cyklobusem

Občané Lipenska mohou po koupi Lipno.card za 50,- Kč využívat autobus zdarma po celou dobu provozu

Datum: 1.7.2017 | Zhlédnuto: 445x

Turistický spolek Lipenska (TSL), jehož hlavní úlohou je pomáhat turistickému ruchu v oblasti Lipenska a vytvářet podmínky pro spolupráci regionu od Stožce po Rožmberk, přichází na léto s novým projektem. Jsou jím dvě linky cyklobusů, které spojují celý region od Rožmberku nad Vltavou až po Novou Pec.Hitem pak je, že každý kdo přijde do autobusu s turistickou kartou Lipno.card, pojede ZADARMO.

Občané lipenských obcí jezdí zadarmo

Pro občany s trvalým pobytem v lipenských obcích jsou Lipno.card k dispozici za 50,- Kč. Jejich držitele, občany Lipenska, tyto karty opravňují k bezplatnému využívání Cyklobusů po celou dobu jejich provozu.

Ve Vyšším Brodě si svou Lipno.card mohou občané pořídit v turistickém informačním centru.

Jízdní řády cyklobusu

cyklobus_rad01.pdf
(pdf, 109,8 kB)
cyklobus_rad02.pdf
(pdf, 81,4 kB)

červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.
Omezení hodin pro veřejnost pošty Vyšší Brod
27. 6. 2018
v souvislosti s mimořádnou situací (technické důvody-přechod na nový operační systém) na poště Vyšší Brod dne 27.6.2018 si Vás dovolujeme upozornit na omezení hodin pro veřejnost, ke kterému je nutné s ohledem na uvedené skutečnosti přistoupit.
Vydána změna č. 6 územního plánu
Změna číslo 6 stávajícího územního plánu Vyšší Brod vydaná v květnu 2018. Naleznete zde základní informace a dokumenty.
Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník
přihlášky do 16. 7. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.
Nové veřejné projednání návrhu územního plánu
12. 7. 2018
Veřejnou vyhláškou doručuje MěÚ Vyšší Brod návrh územního plánu Vyšší Brod pro nové veřejné projednání s promítnutím pokynů k úpravě schválených usnesením Zastupitelstva města Vyšší Brod ze dne 24. 4. 2018 pod č. usn. 2018.29.10.1
Informace o konání zasedání zastupitelstva
12. 6. 2018
Informace o konání 30. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 12. 6. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ.
Dovolená vedoucí finančního odboru
6. 6. - 8. 6. 2018
Ve dnech 6. - 8. června 2018 nebude přítomna vedoucí finančního odboru MěÚ z důvodu čerpání dovolené.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
1. 6. 2018
Informace o uzavření matriky MěÚ z důvodu čerpání dovolené