Oznámení městské policie - nález peněz

Datum: 12.8.2021 | Zhlédnuto: 355x

O z n á m e n í

Dne 7. 8. 2021 byl na parkovišti u prodejny COOP ve Vyšším Brodě nalezen větší obnos peněz.

Bližší informace u strážníků Městské policie na tel. 724 336 986.

Omezení úředních hodin matriky a evidence obyvatel
27. 9. 2021
V pondělí 27. 9. 2021 bude matrika MěÚ Vyšší Brod uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Rybářské lístky | Angelscheine
27. 9. 2021
Rybářské lístky se z důvodu dovolené v pondělí 27.09.2021 nevydávají. Děkujeme za pochopení.
Angelscheine werden am Montag 27.09.2021 nicht ausgestellt (Urlaub). Vielen Dank für Ihr Verständnis.
Město Vyšší Brod zavádí novou službu - Mobilní rozhlas
informace přímo do vašeho telefonu
Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.
Výměna části rozvodů tepla v Zahradní ulici
od 17. 8. 2021
Město Vyšší Brod již v předchozím období informovalo o plánované rekonstrukci části rozvodů tepla, díky které dojde k výměně neproblémovější větve soustavy v Zahradní ulici. Díky tomu dojde ke stabilizaci celé soustavy.
Omezení ve vydávání rybářských lístků
16. 8. - 20. 8.
V týdnu od 16.8. do 20.8. dochází k omezení vydávání rybářských lístků na MěÚ Vyšší Brod.
21. veřejné zasedání zastupitelstva města
10. 8. 2021, sál kina
Informace o konání 21. veřejného zasedání města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 10. 8. 2021 od 17:30 hodin v sále kina.
Videozpravodaj města Vyšší Brod
aktuální vydání
Příměstský tábor Po stopách pana Voka, koncerty velkých kapel, pozvánka na srpen - to všechno a ještě něco navíc můžete vidět v aktuálním videozpravodaji.
Agenda živ. prostředí a odpadového hospodářství přesunuta do jiné budovy
Od konce července 2021 dochází ke změně v oblasti životního prostředí a odpadového hospodářství. Pokud potřebujete řešit tyto záležitosti, od nynějška je občanům tato agenda k dispozici v kanceláři v budově č. p. 200 v ulici Míru, nikoliv v hlavní budově MěÚ.