Omezení úředních hodin Městského úřadu ve Vyšším Brodě

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a přijetím krizových opatření dochází k omezení úředních hodin Městského úřadu ve Vyšším Brodě.

Datum: 9.10.2020 | Zhlédnuto: 147x

Z důvodu mimořádných opatření budou omezeny úřední hodiny Městského úřadu ve Vyšším Brodě pro veřejnost a to takto:

Pondělí  - - - 12:00 - 17:00
Středa  - - - 12:00 - 17:00

V budově Míru č.p. 250, v budově č.p. 200. V ostatních dnech a časech budou budovy městského úřadu v č.p. 250 a č.p. 200 nepřístupné. Pro veřejnost jsou do odvolání nepřístupné další pracoviště Měú, a to objekt č.p. 194 (Opráva lesů), č.p. 104 (Odbor kultury a cestovního ruchu).

Prosíme Vás o ohleduplnost a o upřednostnění komunikace prostřednictvím telefonu, e-mailu, běžné pošty či datových schránek a o provádění bezhotovostních plateb.

Mgr. Vladimíra Račáková tajemnice MěÚ Vyšší Brod

Děkujeme za pochopení.

Plné znění Usnesení vlády České republiky ze dne 8.10.2020 zde.

Mimořádné opatření - povinnosti nosit roušky
od 21.10.2020
Od 21.10.2020. je povinnost nošení ochranných prostředků dýchacích cest rozšířena na motorová vozidla (pokud v něm nesedí členové domácnosti) a na všech veřejně přístupných místech v zastavěném území obce, kde dochází na stejném místě i čase k přítomnosti alespoň 2 osob (vyjma členy rodiny).
Uzavírka Matriky a evidence obyvatel
26.10.2020
Dne 26.10.2020 bude Matrika a evidence obyvatel uzavřena z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.
Krizové ošetřovné
od 14.10.2020
Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14.10.2020.
Pomoc při karanténě
Město Vyšší Brod nabízí nákup základních potravin a léků pro osoby, které mají nařízenou domácí karanténu.
Kurzy Českého červeného kříže pro pomocný zdravotnický personál
Jednodenní kurz základů péče o nemocné na lůžku.
POMÁHÁM PEČOVAT: Příprava pomocného personálu ve zdravotnictví má odlehčit zdravotnickému systému.
Omezení úředních hodin Městského úřadu ve Vyšším Brodě
12.10.2020 - 25.10.2020
Změna výpůjčních hodin v Městské knihovně ve Vyšším Brodě
12.10.2020 - 25.10.2020
Z důvodu mimořádných opatření budou omezeny úřední hodiny Městského úřadu ve Vyšším Brodě pro veřejnost. Jelikož Městská knihovna sídlí v budově Městského úřadu dochází k úpravě jejích výpůjčních hodin.