Náhrada vývozu komun. odpadu za 1. 1. 2018

AKTUALIZOVÁNO: Firma FCC nezajišťuje první den v roce svoz odpadu, je tedy stanoven náhradní termín svozu komunálního odpadu. V aktualitě najdete i termíny svozů na celý rok 2018.

Datum: 18.12.2017 | Zhlédnuto: 584x

Jelikož fa FCC nezajišťuje svoz odpadu 1. ledna, kdy by měl proběhnout svoz odpadu (všechny cykly) ve Vyšším Brodě, je stanoven náhradní termín.

Místo pondělí 1. 1. 2018 proběhne v sobotu 30. 12. 2017

Termíny svozů na celý rok naleznete v přiloženém dokumentu.

Vydána změna č. 6 územního plánu
Změna číslo 6 stávajícího územního plánu Vyšší Brod vydaná v květnu 2018. Naleznete zde základní informace a dokumenty.
Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník
přihlášky do 16. 7. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.
Nové veřejné projednání návrhu územního plánu
12. 7. 2018
Veřejnou vyhláškou doručuje MěÚ Vyšší Brod návrh územního plánu Vyšší Brod pro nové veřejné projednání s promítnutím pokynů k úpravě schválených usnesením Zastupitelstva města Vyšší Brod ze dne 24. 4. 2018 pod č. usn. 2018.29.10.1
Informace o konání zasedání zastupitelstva
12. 6. 2018
Informace o konání 30. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 12. 6. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ.
Dovolená vedoucí finančního odboru
6. 6. - 8. 6. 2018
Ve dnech 6. - 8. června 2018 nebude přítomna vedoucí finančního odboru MěÚ z důvodu čerpání dovolené.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
1. 6. 2018
Informace o uzavření matriky MěÚ z důvodu čerpání dovolené
Kontejnery na objemný a nebezpečný odpad
Přistaveny v sobotu 2. 6. 2018
Městský úřad Vyšší Brod zajistil na sobotu 2. 6. 2018 přistavení kontejnerů na velkoobjemový odpad a odpad nebezpečný. Na určeném stanovišti budou po dobu jedné hodiny (viz. rozpis) umístěny dva kontejnery a odpad bude ukládán za přítomnosti pracovníků firmy FCC České Budějovice, s.r.o., a poté budou kontejnery odvezeny.
Informace o ochraně osobních údajů
dozvíte se po kliknutí na odkaz
Informace o tom, jak město Vyšší Brod nakládá s osobními údaji, zjistíte v sekci povinně zveřejňované informace.
duben 2018
Aktuální videozpravodaj města přináší reportáž ze zápisu do 1. třídy základní školy. Redakce se ptala i na úspěch tištěného zpravodaje a trhací mapy a zúčastnila se odemykání turistických stezek a řeky Vltavy...