Nabídka práce - administrativní pracovník stavebního úřadu

Městský úřad Vyšší Brod oznamuje vyhlášení výběrového řízení na administrativního pracovníka stavebního odboru.

Datum: 3.5.2018 | Zhlédnuto: 2553x

MĚSTO VYŠŠÍ BROD

OZNÁMENÍ

O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V souladu s § 7, odst. 1, písm. b/ zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Administrativního pracovníka

stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

1. Druh práce a místo výkonu práce

Základní náplní práce je výkon administrativní práce stavebního úřadu.

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup od 1. 6. 2018, nejpozději od 1. 8. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky

• Úplné středoškolské vzdělání s maturitou; výhodou středoškolské vzdělání se stavebním zaměřením
  • Praxe v daném oboru vítána.
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řídičské oprávnění skupiny B
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města, ochota dále se vzdělávat

4. Platová třída odpovídající druhu práce

Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě,  8. platová třída.

5. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 15. 5. 2017

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – administrativní pracovník SÚ“

6. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení a titul zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. státní příslušnost zájemce
  4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  5. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  6. datum a podpis zájemce

7. Přílohy k přihlášce

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720367636.

Vyšší Brod 26. 4. 2018

Mgr. Vladimíra Račáková

tajemnice

Volné pracovní místo - KUCHAŘKA V MŠ VYŠŠÍ BROD
Hledáme kuchařku do mateřské školy Vyšší Brod s nástupem ihned nebo dle dohody.
Pronájem bytů ve vlastnictví města
přihlášky do 12.4.2024 do 11 hod
11. veřejné zasedání zastupitelstva města Vyšší Brod
27.3.2024
Hlavním bodem jednání zastupitelstva města Vyšší Brod bude vypořádání uplatněných stanovisek a připomínek k návrhu změny č.3 Územního plánu Vyšší Brod.
9. etapa rekonstrukce průtahu městem Vyšší Brod
16.3.2024 - 3.4.2024
Od 16.3.2024 do 3.4.2024 proběhne další etapa rekonstrukce průtahu městem Vyšší Brod, která zahrnuje prostor horní části náměstí.
Uzavření Infocentra
4.3.2024
Informační centrum Vyšší Brod bude v pondělí 4.3. 2024 zavřené z důvodu přípravy a vernisáže výstavy našich vyšebrodských fotografů na Krajském úřadě v Českých Budějovicích. Děkujeme za pochopení
Finanční úřad
Finanční správa v tomto roce výjezd do Vyššího Brodu neuskuteční. Nejbližší výjezdní místo je Kaplice. Poslední dva lednové týdny budou prodlouženy úřední hodiny na všech finančních úřadech.
Připomínky k návrhu změny č. 3 územního plánu Vyšší Brod
do 18.2.2024
Připomínky k návrhu změny č. 3 územního plánu Vyšší Brod je možné podávat do 18.2.2024 včetně. Platí den odeslání. Případné dotazy zodpoví pověřený zastupitel na tel.: 721 701 738.
Rozvoz nádob na bioodpad
od úterý 16.1.2024
Všem občanům, jimž byly odvezeny nádoby na bioodpad, budou v průběhu ledna dodány nové. V případě zájmu o tuto službu kontaktujte Odbor životního prostředí na tel. 724 347 437 nebo e-mailu: zivotni.prostredi@mestovyssibrod.cz