Informace k výběru daňového přiznání

S cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územního pracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu.

Datum: 31.1.2020 | Zhlédnuto: 110x

INFORMACE

Výběr daňových přiznání

s cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územníhopracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu a to v termínech

25.2.2020 a 10.3.2020 (úterý).

Návštěvy se uskuteční vždy

od 14:00 do 17:00 hodin

v zasedací místnosti na městském úřadě.

Při prvé návštěvě budou pracovníci územního pracoviště zejména distribuovat tiskopisy daňového přiznání a informační letáky, popřípadě odpovídat na dotazy.

Při druhé návštěvě budou především vybírat vyplněná daňová přiznání a opět zodpovídat dotazy.

Informace nezbytné pro správné plnění daňových povinností k daním z příjmů jsou zveřejněny na www.financnisprava.cz v záložce „Daně“ a budou aktuálně vyvěšeny na hlavní stránce v „Novinkách“.

Daňová přiznání lze rovněž podávat přes aplikaci EPO na daňovém portálu, dostupném též na adrese www.daneelektronicky.cz.

Interaktivní formuláře DAP k DPFO jsou k dispozici na stránkách Finanční správy v záložce „Daňové tiskopisy“.

Dětská skupina Brodýsek
Otevřena od 6.1.2020
Informace k nově založené dětské skupině Brodýsek.
Informace o konání 11. veřejného zasedání ZM
4.2.2020 od 17:30 v zasedací místnosti MěÚ
Cena vodného a stočného pro rok 2020
Od 1. ledna 2020 odsouhlasilo zastupitelstvo města Vyšší Brod nové ceny vodného a stočného. Platba bude provedena v jednosložkové formě.
Autobusové řády od 1.3.2020
Řády platné od 1.3.2020 do 12.12.2020.
ČSAD Autobusy České Budějovice vydávají s platností od 1.3.2020 nové jízdní řády na trasách: Kaplice - Rožmberk n/Vlt. - Frymburk a Český Krumlov - Rožmberk n/Vlt. - Frymburk.
Pravidla pro pronájem bytů ve vlastnictví města Vyšší Brod a prodlužování nájmů
Pravidla pro pronájem bytů v bytových domech ve vlastnictví města Vyšší Brod a pro prodlužování nájemních vztahů k bytům včetně souvisejících formulářů najdete v sekci: O městě – Odbory a oddělení městského úřadu - Odbor vedlejšího hospodářství - Důležité dokumenty
"Výjezdní pracoviště" Úřadu práce ČR od 1.1.2020
od 1.1.2020
Z důvodu optimalizace na Úřadu práce ČR bude od 01.01.2020 ve Vyšším Brodě otevřené „Výjezdní pracoviště“: středy od 8:00 do 11:30 hod.
Bezplatná poradna -  ICOS Český Krumlov
Bezplatná poradna - ICOS Český Krumlov
Termíny otevření pro pobočku Vyšší Brod, K Vltavě 380 (DPS)