Dotazník - koncepce rodinné a seniorské politiky ve Vyšším Brodě

Na Vašem názoru záleží, podělte se s námi o to, jak se Vám na Vyšebrodsku žije, co Vám chybí nebo co byste chtěli změnit. Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjištění Vašich potřeb a přání, které mohou vylepšit, usnadnit a zpříjemnit Váš život v našem městě

Datum: 3.7.2022 | Zhlédnuto: 1271x

Vážení a milí spoluobčané,

všichni si přejeme, aby se nám ve Vyšším Brodě žilo dobře. Proto chceme společně s Vámi hledat cesty a příležitosti pro vytváření zdravého a přívětivého prorodinného a proseniorského prostředí.

Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjištění Vašich potřeb a přání, které mohou vylepšit, usnadnit a zpříjemnit Váš život v našem městě. Dotazníkový průzkum bude sloužit jako důležitý podklad pro finální zpracování naší koncepce rodinné a seniorské politiky.

Na Vašem názoru záleží, proto se s námi, prosím, podělte o to, jak se Vám na Vyšebrodsku žije, co Vám chybí nebo co byste chtěli změnit.

Tento dotazník je určen pouze pro obyvatele Vyšebrodska starších 15-ti let.

Dotazník je zcela anonymní. Na jeho začátku pouze vyplníte své telefonní čísto pro zajištění jedinečnosti Vašeho hlasu.

Děkujeme za Váš čas, který věnujete vyplnění tohoto dotazníku.

Přejít na stručný dotazník můžete zde